Addicted to me prolog

15. března 2015 v 21:26 | Tessi |  Addicted to me
název: Addicted to me
Hlavní postavy: Daisy Callentomová, Holly Callentonová, Kessy Callentonová, Lisa Mieds, Loren Mcjackson a časem i další.
obsah:Daisy Callentonová. Dcera bohatého magnáta Dymitryje Callentona a jeho manželky Lily Callentové. Každý zná jejich jméno nebo aspoň výrobek či značku oblečení. Ne každý je určen pro svĕt bohatých. Daisy se tĕsnĕ po osumnactých narozeninách musí dát na tuto cestu. Před tím okusila trochu tohodle blázniství, ale slovo bohatá dostává uplnĕ jiný význam . Vysoká škola, diety, témĕř nahý focení..jen hrstka z tohi co Daisy musí vytrpĕt. Nanejvíš si musí projít celkovou vzhledovou zmĕnu Jediné uvolnĕní Daisy nacházý v jednorázovkách, na které náhodnĕ naráží na její cestĕ za slávou. Proto se rozhodne uzavřít dohodu s jejím nejlepším kamrádem Lorenem, aby tyto úlety ututlala.Jenže Daisy neni jediná která musí nĕco tajit. Jak si Loren a Daisy poradí se svým problémy?A hlavnĕ, jaký dopad to bude mít na jejich vztah?

přístupnost: 15+/18+
~úvodka se dodĕlá~


" Teď se na mĕ žhavĕ usmĕj, jako bys mĕ chtĕla sbalit," Cvak. Cvak. Moje kalhoty smylnĕ rozepnu a olíznu si rty. Cvak. Kalhoty jsou na zemi a teď tam stojim jen v pánským kabátu a vysokých podpadcích. " Byla si hodnĕ zlobivá holčička." Cvak. Posadim se na bar a hodim si nohu přes nohu. Začnu kouřit cigaretu. Cvak. Cvak. Nahota. Stala se mou součástí a to už nezmĕnim. To že chodim/fotím se témĕř nahá už nic neznamená. Moje tĕlo neni moje. Vlastní ho modelingová agentura Beauty and the Beast což stojí pĕknĕ za hovno. A to hned z nĕkolika důvodů. Jedn z hlavních je :kdybych se snažila nĕjak vykroutit ze smlouvy, moje matka by mĕ okamžitĕ zbavila dĕdictví i penĕz, které od nich dostávám. Jo, stojí to za nic ikdyž si teď pravĕpodobnĕ řikáte že si peníze jednoduše můžu vidĕlat sama, jako dcera Dymitrije Calletona by to i šlo,ale tady se ani zdaleka nepohybujem v sta tisících nýbrž v miliónech. Každý mĕsíc dostávám na účet dva a půl miliónů stejnĕ jako moje sestry Holly a Kessy. Nemluvim o tom kolik bych dostala kdyby umřeli.
Když tak nad tím přemýšlím, bohatství má spoustu záporů. No, má i výhody. Napříklat můžete si koupit co chcete, můžete jet kam chcete, vidĕt co chcete( + plus najít spoustu playboyů, který můžte ojet na zadní sedačce vašeho auta). Jó to je na tom to nejlepší. Chlapy. Moje rodina mĕ považuje za takovou "nehodu" a já se jim ani nedivim. Všichni jsou o hodnĕ krásnĕjší jak já. Jenže kde jinde najít útĕchu než ve velký chlapských rukách, které vám řeknou že jste žhavý jak peklo ? Tohle je můj způsob jak se vypořádat s pocitem ošklivosti, ale čím víc ten způsob uplatňuju, tím víc chci na sobĕ cítit to vypracované, chlapské tĕlo. Cítit ty dotyky. Den co den. Když nedostanu svojí dávku tak málem zešílím.
Je tu bohužel riziko že to moje rodina zjistí. Nemám nikoho na koho bych se obrátila krom Loa. A tak při zvláštní příležitosti vznikl náš "vztah" , aby moje rodina nezjistila kdo doopravdy jsem. Ale nejsem jediný monstrum, který potřebuje zkrýt svoje tajemství. A neni zrovna malé...

Poznámka autora: Omlouvám se za krátkej začátek. Nešlo mi nĕjak schrnout její minulost, tak jsem nakonec napsala jen pár prvků, aby to nebylo přetláskaný
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HockeyGirl HockeyGirl | E-mail | Web | 17. března 2015 v 16:53 | Reagovat

Ahoj máš u mě diplom za bleskovku ;)

2 wbtbwb.blog.cz wbtbwb.blog.cz | Web | 19. března 2015 v 9:34 | Reagovat

k novýmu seznamu SBéček jsem udělala i nový ikonky pro SBé, doufám, že se ti ta tvoje bude líbit. Udělala jsem ikonsku s Shelley. :-)

3 Wer Wer | E-mail | Web | 20. března 2015 v 12:45 | Reagovat

Tento prológ sa ti vážne podaril. Mám pocit, že je to tvoja zatiaľ najlepšia práca

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama