seductress 10 kapitola 1/2

20. února 2015 v 21:04 | Tessi |  seductress
Název: Seductess
Autor: Tessi
Úvodka: Tessi
Pár: Kol+ Katherine ( Kaila/Trevis, Klementajn/?)
Obsah: Tentokrát vám nenapíšu obsah. Ať je to zajímavĕjší :D. Povídka bude inspirována božským cizincem a 50 odstíny šedi a temnoty;). Proto bude spíš pro starší čtenáře.

Katherine

Otevřela jsem oči a dala ze mĕ pryč opatrnĕ jeho ruku. Nĕco si mrmlal pod nose, ale ruku vrátil zpátky na svoje místo. Tenhle chlap má prostĕ rád mazlení a spoustu dotyků.
" Kole nevadí mi že spolu spíme,ale peču se jak kuře v troubĕ. Prosím tĕ nechceš se odvalit na druhou stranu postele?" Zamumlala jsem ospale. Budu mu muset koupit méďu na spaní, ať se má s kým mazlit, protože se mnou to asi moc nepůjde. Nanejvíš mĕ každou chvíli zalehává a chlupy na jeho hrudi a nohou mĕ škrábou všude po tĕle. Tohle stojí fakt za nic. Možná ve všech tĕch romantických filmech ukazují jak muž a žena usnou přilepený na sobĕ, ale realita je bohužel jiná.
Podívala jsem se dozadu a usmála se, když jsem zjistila že mĕ poslechl. Zvláštní.
Vstala jsem a navlíkla si na sebe jeho košily, která mi byla sotva pod zadek. Celý tĕlo mĕ bez pochyb bolelo. Asi zevšech nejvíc stehna. Na nic podobnýho jsem nikdy nebyla totiž zviklá. Rodiče mĕ nikdy nebili a když jo, tak ne rozhodnĕ takhle. Podívala jsem se do zrcadla a konečky prstů po červených rýhách na mích nohou. Stiskla jsem zuby, nĕkteré z nich bolely jako čert. Povzdechla jsem si a vyšla ven z ložnice. Najít cestu do kuchynĕ bylo tĕší než se zdálo. Všechny tři patra, který dům mĕl, byli plný různých pokojů. Třetí tvořila ze dvou třetin knihovna, ale zbytek domu se dalo přirovnat k bludišti. Zahla jsem doprava a uvidĕla sporák na vaření. Kuchyň. Hrdĕ jsem zvedla hlavu. Kathrin jsi jednička.
Vzala jsem si z kabelky mobil a cigaretu se zapalivačem. Nikdy jsem nemĕla v lásce kouření, jenže občas si jednu za čas musím dát. Otevřela jsem velké, bílé, dvoukřídlé dveře na zahradu. Byla na můj vkus až moc velká, ale moc se mi líbila, kvůli obrovskému bazénu hned u dveří. Zapálila jsem si cigaretu a posadila jsem se na kraj bazénu. Studená voda byla příjemná. Zavřela jsem spokojenĕ oči. Hned na to mĕ vrátila do reality písnička od Florence and The Machine Seven Devils. Kaila. Povzdychla jsem si a přijala hovor.
" Tak jak šlo rande?" Ozvalo se z druhý strany.
" Klementajn nedržela jazyk za zuby co?" zasmála jsem se.
" To ne," zasmála se. " Tak mluv Kat, ale nezapomeň mi říct všechny nechutný detaily," zasmála se. "Opravdu se na nĕ tĕšim." I na tu vzdálenost jsem vĕdĕla že mrkla.
" Znáš to. Mluvily jsme, pily, jedly, vyptávaly se na naše životy a potom si to rozdaly přímo na tom obrovským stole " Na druhé stranĕ nastalo na pár chvilek ticho.
" Závidim ti. Trevis má rád postele, takže si nĕco podobnýhu jen tak neužiju, maximálnĕ tak gauč nebo auto."
" Fuj!" Vykřikla jsem. " To sem tvůj gauč mĕla ráda!" Začali jsme se smát.
" Vim, že mi odpustíš," smála se.
" Máš pravdu," vydechla jsem kouř. " Protože jsme stejný."
" Proto jsme nejlepší kámošky ne?"
" To jo," típla jsem cigaretu.
" Nenech si ujít pana Kola Mikaelson a v nedĕli zajdem na obĕd?" Zeptala se.
" Jasnĕ, pokud bude čas," usmála jsem se.
" Půjdem, ikdybych ho mĕla z tebe odtáhnout," zahyhňala se. Na to nebylo co dodat.
" Budu končit. Mĕj se Kailo!"
" Ahoj svůdkynĕ," položila hovor.
Vrátila jsem se zpátky do kuchynĕ. Vyndala jsem si z jední skříňky sklenku a nalila si pomerančový džus. Spokojenĕ jsem ho upíjela, zatím co jsen si procházela emaily ze včerejška a přemýšlela nad Kailou, jenže pak jsem si uvĕdomila že nejsem sama.
" Dobré-" začala jsem vĕtu, no nedokončila jí. Zůstal mi zrak na dívku opírající se o rám dveří.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wer Wer | E-mail | Web | 22. února 2015 v 11:46 | Reagovat

Budu mu muset koupit méďu na spaní, ať se má s kým mazlit, protože se mnou to asi moc nepůjde. -> táto veta sa mi páčila najviac :D Chcem vidieť Kola s medvedíkom :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama