seductress 8.kapitola 2.část

12. ledna 2015 v 21:07 | Tessi |  seductress
Název: Seductess
Autor: Tessi
Úvodka: Tessi
Pár: Kol+ Katherine
Obsah: Tentokrát vám nenapíšu obsah. Ať je to zajímavĕjší :D. Povídka bude inspirována božským cizincem a 50 odstíny šedi a temnoty;). Proto bude spíš pro starší čtenáře.

" Tak bereš nebo necháš být?" Ztuhla. Odvrátila ode mĕ pohled. Chytl jsem jí za bradu a donutil jí aby se na mĕ podívala. " Chci odpovĕď Kathrin."
" Ne," sklopila zrak.
" Podívej se mi do očí a řekni ne." Nic neřekla, jen se na mĕ podívala.
" Nechci aby nĕkdo rozhodoval o mím životĕ." Řekla prakticky neslyšitelnĕ.
" Je to jen o dohodĕ zlato, víš? Nĕkteré ženy chtĕjí být ovládnuty uplnĕ," otřel jsem se svými rty o ty její." Vĕtšinou o tom rozhoduje dominant," pohladil jsem jí levou rukou po rameni. " Existuje víc možností," odhrnul jsem jí z krku vlasy a jemĕ jí na krk začal íbat.
" Nevim jestli bych tuhle roly zvládla," zasténala tiše. Přestal jsem se vším a udĕlal dva kroky od ní. Tĕlo se jí zachvĕlo ze ztráty mých šikovných rtů. Tohle bylo jen dobře.
" Buď mi dáš šanci nebo mužeš okamžitĕ odejít. Nikdo tĕ do ničeho nenutí, ale jak poustíš tenhle dům, svojí šanci propásneš." Ukázal jsem na dveře. Na sucho polkla.
Usmál jsem se nad její nejistotou. Napadalo mĕ spoustu scének, který bych s ní mohl dĕlat. Svázaná na postely, s roubíkem a jeden jezdecký bičík. Svázaná ve sprše s maskou přes oči a spousta mučivých doteků.Hmm...spoň jednu s ní chci zkusit, bylo by škoda nechat odejít takovou krasavici, bez toho abys jsem si s ní pohrál. Udĕlal by to je hlupák.
Kathrin se zhluboka nadechla připravená říct odpovĕď. "Tenhle víkend na zkoušku. Pokud se mi to nebude líbit. Okamžitĕ s tím zkončíme ok," řekla sebevĕdomým hlasem. Ještĕ pravĕpodobnĕ nezkončila. " Mám k tom jednu podmínku." Zamračil jsem se. " Chci aby moje tĕlo zůstalo tak jak je. Bez modřin, různých škrábanců a žádne jizvy." Udĕlala krok vpřed. " Další týden konám párty a jako vlastník svého úžasného bazénu chci jít do vody, bez tĕch řečí typu" co se ti stalo", dala si ruce v bok. Zamrmlal jsem si nĕco pro sebe.
" Fajn, máš to mít. Kdy vstáváš do práce?".
" Mám dokonce týdne volno." Konečnĕ dobrá zpráva.
" Dobře, dej všechno ze stolu a suduj si šaty," přešel jsem do své ložnice. Z ní vzal pár předmĕtů a šel zpátky. Kathrin už stála vedle stolu jen ve spodním prádle.
" Přehni se přes stůl a dej ruce za záda." Usmál jsem se. Vytřeštila oči když uvidĕla co držím v rukou. Ano, byl to můj oblíbený bičík. S ním si milá kathrin užije spousty legrace. Šel jsem pomalu k ní
Poznámka autora: Omlouvám se že je tahle kapitola krátká. Chtĕla jsem tam nejdřív dát část z jejich večra, ale nakonec jsem jí tam nedala, abych vás trochu potrápila :D. Snad se vám kapitola líbila ;D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Molly Abedi Molly Abedi | Web | 13. ledna 2015 v 8:13 | Reagovat

Nádhera! Jen tak dál! :-)

2 my-wolf-stories my-wolf-stories | 13. ledna 2015 v 17:58 | Reagovat

Těším sd na další kapitolu 😉

3 Wer Wer | E-mail | Web | 14. ledna 2015 v 21:05 | Reagovat

to ukončenie :D ako fakt skvelý krok seknúť to v tom momente. vďaka za trápenie :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama