seductress 9.kapitola

18. ledna 2015 v 0:35 | Tessi |  seductress


Název: Seductess
Autor: Tessi
Úvodka: Tessi
Pár: Kol+ Katherine
Obsah: Tentokrát vám nenapíšu obsah. Ať je to zajímavĕjší :D. Povídka bude inspirována božským cizincem a 50 odstíny šedi a temnoty;). Proto bude spíš pro starší čtenáře.

Katherine

Nĕjakou dobu jsem tam stála a doslova na nĕj zírala. Vypadal sebevĕdomĕ. Na tváři mĕl svůj typickej úsmĕv a oči mĕl tak temný. Půlnoc proti nĕmu byla nic. Nadechla jsem se a udĕlala co řekl. Přehla se přes stůl a dala ruce za záda. Ikdybych chtĕla, teď už z toho nevycouvám . Kol by mĕ jen tak odejít nenechal. Proč jsem mu vůbec řikala o tom volnu?
" Hodná Holka," položil si na linku nĕkteré z vĕcí, nevidĕla jsem který, protože jsem se přehla zády k lince. Další špatný kroku. "Za prvé, než začnem, musíš si určit únikové slovo, které použiješ jen v krajní nouzy, kdy se ti nĕco nebude doolravdy líbit nebo s níčim co nejsi ochotná udĕlat," vzal nĕco do rukou. " Které to bude?"
" Perla."Zakroutila jsem na nĕj provokativnĕ zadečkem. Když mĕ za chvili pravĕpodobnĕ sváže ke stolu, tak proč ho netrápit do tý doby? Usmála jsem se sama pro sebe.
" Dobře si ho zapamatuj a snad ho nikdy nepoužiješ," promluvil dominantním hlasem. Nabĕhla mi pi celým tĕle husina.
" Za druhé, neoslovuj mĕ jinak než pane Jiný oslovení nepřipadá v úvahu,"udĕlal nĕkolik kroků mím smĕrem.
" Máš to mít".
" Za třetí, budeš poslouchat na slovo nebo budou následovat tresty," cítila jsem jeho dech na zádech. " Pozdĕji k tomu dodám další vĕci. Rozumíš?" Čekal na odpovĕď. Pohladil mĕ po zádech.
"Ano ..pane," doopravdy rozumím. Víc už neřek. Začal mi složitĕ zavazovat zápĕstí. Netrvalo to moc dlouho. Když skončil vypadal se svou prácí spokojený. Zatahal za konec a ještĕ víc to zpevnil. Provaz se mi začal zařezávat do rukou. Sakra, byl to fakt nepříjemný pocit, ale zároveň tak sexy. Svázaná, nadržená v domĕ playboye. Kdo by si tohle nepřál ? Vzal šátek a překryl mi jím oči. Nic jsem nevidĕla. Všude se rozlehla tma. Odhodlanost ho provokovat klesla k nule.
Ucítila jsem jemný dotek jeho rtů na krku. Pomaličku, pečlivĕ si razil polibkama cestičku na záda. Zasténa jsem nad tĕmi úžasnými rty. Tĕmi, kterými tak skvĕle líbal, prozkoumával každičký kousek mého tĕla. Tyhle rty jsem myslela. Je vůbec legální nĕco takového vlastnit? Jednou rukou vnikl mezi mé nohy a roztáhl je. Celý jeho tĕlo se natisklo na to moje, zatim co mĕ líbal za krkem. Začal do toho zapojovat i ruce. Jednou chytl moje dlouhé, kaštanové vlasy a tahal za nĕ, zatím co druhou stahoval dólu krajkové kalhotky. Kalhotky nechal tĕsnĕ nad koleny. Rukou začal putovat stále nahoru po stehnech až narazil na cíl.
"Tak vlhká," vrazil do mĕ hned dva prsty. Párkrát uvnitř jimy zakroužil. Zavzdychala jsem. "To by si chtĕla ?"začal se ve mĕ pohybovat. Nekontrolovatelnĕ jsem začala vzdychat.
"Oh " sténala jsem. Okusoval mi ucho, tahal za vlasy, pracoval na mím orgasmu. Až mučivĕ blízko jsem byla vyvrcholelní, když uplnĕ přestal.
Zafňukala jsem a moje frustrace narostla. Dlouhou chvíli nešlo šlyšet nic. Kdyby nĕkdo hodil na zem špendlík, šlyšel by ho zřetelnĕ každý v místnostim. Nĕco začala přejíždĕt po mých zádech. Jemnĕ, jakoby bych byla nĕco vzácného A potom se ozvala rána. Bičík přistál na moje odhalená záda. Zalapala jsem po dechu. Znovu jim začal prozkoumávt moji zadnici. Au! Přistála další. Znovu a znovu přistával bič na mojí odhalenou pokožku. Na stehna, na zadek, na lítka..Kol dával rány všude kam mohl. Přej prsty po určitĕ už červené kůži. Byl to uklidňující dotyk.
" Teď si zašukáme drahá Kathrin," obrátil mĕ ve vteřinĕ na záda a rotáhl mi nohy. Okamžitĕ do mĕ vnikl. Rychle a tvrdĕ. Začal pĕknĕ tvrdĕ. Vůbec se s tím nemazlil. Jeho pohyby stále zrychlovaly. Místnost se plnila našemi vzdechy. "Neudĕláš se dokud ti to nedovolím," zrychlil. Můj orgasmus se blížil. Vůbec jsem nevĕdĕla jak tohle zastavit. Zaryl mi pryty do boků a udĕlal se." Teď !" Vykřikla jsem od orgasmu dřív jako to stačil dopovĕďet.
Kol se odtáh. Nevnímala jsem dál co dĕla, protože jsem usla únavou.

Poznámka autora: Takže jak jsem slíbila, další kapitola. Vůbec nevim jak jsem jí dokázala napsat, ale je tady:D. Chtĕla bych znát váš upřímný názor na tuhle kapitolu, protože pokud chcete abych ubrala tempo, tak já uberu :D Další kapitola bude další týden :).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Wer Wer | E-mail | Web | 18. ledna 2015 v 19:09 | Reagovat

No... nemazlil sa s ňou :D :D Akože... nemám slov na to.Som zvedavá dokedy to Katherine takto vydrží a vlastne... som zvedavá na jej myšlienky a pocity po tomto všetkom, ako to vlastne vníma, či to bude chcieť aj ďalej alebo nie. Či sa na neho nevyprdne, keď ju má takto mlátiť bičíkom.

2 Mia Elizabeth Mia Elizabeth | Web | 20. ledna 2015 v 8:32 | Reagovat

Páni. Katherine se nechala zmlátit! To bude ještě zajímavý. Jsem zvědavá jestli někdy použije unikové slovo :D

3 Molly Abedi Molly Abedi | Web | 20. ledna 2015 v 16:21 | Reagovat

Sem zvědavá jak dlouho to Kath vydrží :D  , to bude ještě hodně zajímavé :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama