Fanfiction Stories

9. ledna 2015 v 13:15 | Tessi
schrnutí všech fanfiction povídek


Název: Innocent
Pár: Klaus/ Hayley


Obsah: Každý má právo rozhodnout se. Říct co je podle nĕj dobré a co ne. Pomoc lidem kterým pomoc chceme. No co když ten človĕk nepatří zrovna k tĕm nejlepším? Klaus Mikaelson, hybrid ponechaný v temnotĕ. Mrtví, ale živí zároveň . Muž, který chce žít, ale nemá příležitost. Co když právĕ o nĕm máte sny? Mladá Hayley stojí před velkým rozhodnutím.... Klausovi dochází trpĕlivost...přežije nebo padne jako všichni ostatní ponechaný na druhý stranĕ? Dokáže Hayley dostat Klause ze svojí mysly? Ikdyž to neni vůbec jednoduché...Pomůže mu nebo kvůli původní čarodĕjnici ho nechá v rakvi?
Přístupnost: všichni

Název: Adventures with Mr. perfect
Pár: Kol/Malia/Stiles

Obsah: Po zjištění kdo malija doopravdy je, se rozhodne najít svoje biologický rodiče. No, co určitĕ nečekala, že je jejím otcem Petr Hale. Po dlouhém rozhodování se rozhodne ho naštívit, ale jediný co najde je jeho mrtvĕ tĕlo s šifrovanou zprávou právĕ pro ní. A jediná stopa k její matce, kterou jí zanechal, je její přezdívka. Pouštní vlčice . Malija je nucena naštívit muže, ketrý její matku může najít. Ikdyž jeho povĕst nepatří k tĕm nejlepším. Jmenuje se Kol Mikaelson. Stiles není nadšený z tohodle nápadu. Malia je rozhodnĕ jiného názoru. Pomůže jim kol? Jak si budou hoši rozumĕt? Najdou její matku?

Přístupnost: všichni

Název: Zombie

Páry: Klaus/Caroline

obsah:Zemi napadl nebezpečný virus. Z lídí se stávají zombi. Carolin nedávno ztratila parťáka a tak hledá posilu ve městech, vesnicích všude kde se dá. Jednou při zkoumání města narazí na muže v nesnázích. Po té co ho zachrání dozví se o takzvané bezpečné zoně. Dostanou se tam včas? Přežijou?
Přístupnost: všichni


Název: Seductess

Pár: Kol/Katherine

Obsah: Tentokrát vám nenapíšu obsah. Ať je to zajímavĕjší :D. Povídka bude inspirována božským cizincem a 50 odstíny šedi a temnoty;). Proto bude spíš pro starší čtenáře.

Trailer: zde
Přístupnost: většina kapitol 18+

Název: Search the mystery of death

Pár: lydia+??
Obsah: Lydia, mladá Studentka v Beacon Hills. Vedla celkem pokojný život, dokut jednoho dne nebyla unesena. Ale divné je ,že jen na jeden večer...ikdyž účinek na ní to mĕl velký. Lydia po únosu začíná nacházet všude ve svém okolí neznámý značky. Pozdĕji najde i první tĕlo. Začíná si vzpomínat na ten večer co jí unesly. Jenže nejhorší je, že pomalu začíná chápat smysl jejího únosu... bylo to varování. A jen tak zcela náhodou začne potkávat dereka . Jak dotoho všecho bude zapadat derek? A co když jednoho dne potká svého únosce?
Přístupnost: 15+

Poznámka autora: přepisuje se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama