Adventures with Mr. perfect 2.kapitola

4. ledna 2015 v 20:34 | Tessi |  Adventures with Mr. perfect
Název:Adventures with Mr. perfect
Úvodka: Tessi
Pár: Kol/Malia/Stiles
Obsah: Po zjištění kdo malija doopravdy je, se rozhodne najít svoje biologický rodiče. No, co určitĕ nečekala, že je jejím otcem Petr Hale. Po dlouhém rozhodování se rozhodne ho naštívit, ale jediný co najde je jeho mrtvĕ tĕlo s šifrovanou zprávou právĕ pro ní. A jediná stopa k její matce, kterou jí zanechal, je její přezdívka. Pouštní vlčice . Malija je nucena naštívit muže, ketrý její matku může najít. Ikdyž jeho povĕst nepatří k tĕm nejlepším. Jmenuje se Kol Mikaelson. Stiles není nadšený z tohodle nápadu. Malia je rozhodnĕ jiného názoru. Pomůže jim kol? Jak si budou hoši rozumĕt? Najdou její matku?
Přístupnost: všichni
Poznámka autora: Malia udĕlala nĕco, čeho bude do budoucna litovat. Jakou roli v tom bude mít Stiles?


Kol

Malia na mĕ koukala jak kdybych jí právĕ oznámil, že se stala člen posádky ufo.
" No tak zlato nestyď se," usmál jsem se na ní. " Mám ti snad pomoc vstát nebo co?" S maliou to ani nehlo. Furt tam sedĕla a blbĕ koukala.
" Nebudu tančit u žádný tyče," složila si ruce na prsou.Špatnej tah zlatíčko.
"Tohle nebyla otázka víš? Tohle byl rozkaz. Pokud budeš chtít se mnou uzavřít dohodu, udĕláš to malio." Podívala se na mĕ jako na tu nejhnusnĕjší vĕc, kterou kdy v životĕ vydĕla. Nĕco za nĕco zlato. Ty chceš dohodu, já chci vydĕt co jsi schopná udĕlat, abys jí dostala. Jednoduchý obchod. Postavila se. Udĕlala nĕkolik kroků smĕrem ke mĕ.
" Já nic podobnýho dĕlat nebudu," odhodlanĕ řekla. Proč musí být tak tvrdohlavá? Asi ještĕ nepochopila kdo jsem a co všechno můžu. Ve vteřinĕ jsem jí chytl a přitiskl na zeď.Duhovka se jí zmĕnila do svítivĕ modrý
" Udĕláš všechno co budu chtít," ovlivnil jsem jí. .
" To sotva." Schodila mĕ na zem a zmĕnila se jí tvář. Vyskočil jsem na nohy a vycenil na ní svoje tesáky. Chtĕl jsem s ní třísknout o stůl, ale ve chvíly kdy jsem jí chytl za ruku. Vzala stůl a pak následovala tvrdá rána do mí hlavy.

Malia

Stiles vešel hned o pár vteřin pozdĕji potom co jsem Kola přetáhla stolem. Postavil se vedle mĕ. Nadzvedl obočí, když uvidĕl bruneta mezi kouskami stolu. Táhl z nĕj chlast a v ruce pro doplnĕní držel lahev whiskey.
" Tys ho tím nepřetáhla že jo ?" Odopovĕď mu musela být jasná hned při pohledu na kola. Pokrčila jsem rameny na odpovĕď.
" Ty si pil?" Položila jsem mu proti otázku. Stiles pokrčil rameny stejnĕ jako já před chvílí. Sehl se a vzal do ruky kus dřeva.
" Co s tím chceš dĕlat?" Nadzvedla jsem obočí. Nejradši bych z tohodle místa odešla co nejdřív. Působilo to tu strašidelnĕ. Navíc, vedle bylo plno nebezpečnýcb nadpřirozených bytostí, které bych v boji neporazila. Dloubl do nĕj tím kusem dřeva. Kol se ani nepohl. Stiles se na mĕ zamračil.
" Udĕla si mu ještĕ nĕco?" Položil na zem whiskey. Obrátil ho na záda a začal mu nahmatávat tep.Začal chraptĕt. " Nic."
" Cože?" Skočila jsem k nĕmu. Mĕl pravdu. Žádný tep Se mnou to ale ani nehlo. Možná to bylo tĕmi roky lovu, kdy jsem na svojí obranu zabila pár lidí.
"Musíme se zbavit tĕla... Rozhodnĕ ho tu tu nemůžeme nechat." Vůbec mĕ tohle nenapadlo Stilesi. Odfrkl si můj vnitřní hlas. Začala jsem přemýšlet jak vyjít bez úhony. Ven ho nedostanem nepozorovanĕ. Venku je moc lidí. Jedinĕ..
"..nebo ho tu jednoduše necháme.." přemýšlel na hlas Stiles.
" Spálíme tĕlo," vzala jsem whiskey a začala tím polívat tĕlo.
" To by taky šlo," nervóznĕ vyndal z kapsy sirky. Škrtla jsem a sirka se zapalila.
" Mohly by jste mi visvĕtlit co tu dĕláte s mím bratrem ?" Naráz jsme se otočily smĕrem ke dveří. Stála tam blondýna.Jenže bylo pozdĕ. Sirka zpadla na jeho tĕlo. Do háje!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bekah Bekah | Web | 4. ledna 2015 v 21:14 | Reagovat

Wow! Nie zlý nápad... :D A Rebekah na scéne. :* Pekná kapitola... ;)

2 Perla Perla | Web | 5. ledna 2015 v 11:46 | Reagovat

Nečakala som, že ho tak rýchlo knock-outuje. :D
Ale aj tak to bolo podarené. To by nebol Stiles ak by neprišiel po bitke. :D

3 Wer Wer | E-mail | Web | 5. ledna 2015 v 12:37 | Reagovat

Čo to bolo? Pretiahla ho stolom? :D To len tak? :D Stiles prišiel ako vždy až po veľkej akcii :D To spálenie tela a zápalky ma dostali. Rozhodne dobrý nápad spáliť telo bez tepu. Blondínka na scéne... žeby Rebekah? Alebo niekto iný?

4 Ginny123 nebo Vlčí Lady Ginny123 nebo Vlčí Lady | 5. ledna 2015 v 13:36 | Reagovat

Konečně ho Malia pořádně zřídila xDD
Pěkná kapitola, už se těším na další.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama