seductress 8.kapitola 1.část

6. prosince 2014 v 20:41 | Tessi |  seductress
Název: Seductess
Autor: Tessi
Úvodka: Tessi
Pár: Kol+ Katherine
Obsah: Tentokrát vám nenapíšu obsah. Ať je to zajímavĕjší :D. Povídka bude inspirována božským cizincem a 50 odstíny šedi a temnoty;). Proto bude spíš pro starší čtenáře.Katherine
Písnička k téhle části :).
Kol

Ubĕhlo nĕkolik dní od tý doby co jsem kathrin pozval na rande. Ozvala se mi až tři dny poté, ale to jsem celkem dobře ignoroval. To nebyl totiž můj nejvĕtší problém. Začínal jsem pochybovat o její submisivní povaze. Na povrchu je sebevĕdomá, žádaná, sexy ženská, ale uvnitř je aspoň z části submisivní. To my potvrdil ten sex ve výtahu. Teď jsem začal celkem dost o tomhle celém divadlu pochyboval. Při její povaze se nedá moc dobře odhadnou co udĕlá. Hledat sub, je jako hrát ruskou ruletu. Zvlášť u ní. Buď se trefíte nebo jednoduše vás ta ženská bude považovat za úchyla až do konce svého života. Tak už to holt bylo.
Připravil jsem si důkladnĕ papíry pro naší smlouvu a položil je na stůl v mé kanceláři. Otočil jsem se smĕrem k zrcadlu. Téhle tváři nikdy žádná neodolá kole. Usmál jsem se na svůj odraz v zrcadle. Takhle vypadá dokonalost sama. Ta dokonalost jsem já. Kol Mikaelson. Culil jsem se na sebe. Doopravdy, kdo mé úžasné tváři a sexy tĕlu neodolal. Asi lesba nebo ženská s hodnĕ špatným vkusem. Naroval jsem si kravatu. Domem se rozlehlo zvonění zvonku. Fajn, je tady. Odemkl jsem dveře a když jsem je otevřel mĕl jsem co dĕlat,aby my nespadla brada. Mĕla na sobĕ červené sexy šaty s tmavĕ rudými lodičkami. http://www.spolecensky-salon.cz/files/cervene-sexy-plesove-saty-ve-predu-kratke[1].jpg. Vlasy mĕla jemĕ vlnité a slabý make up jí dĕlal naprosto k sežrání.
Usmál jsem se od ucha k uchu. Tak tahke večeře bude rychlá a noc až moc dlouhá, pokud se mi povede tuhle krasavici dostat.
******************************************
Odsunul jsem jí židli, aby se mohla posadit. Potichu my podĕkovala a já si sám sedl na svoje místo. Nemohl jsem spustit oči z jejich šatů. Zdůrazňovaly křivky jejích prsou a právĕ od nich jsem nemohl odtrhnout pohled.Po určité dobĕ si toho všimla a tak jsme začal klást otázky na ní a na její život, abych zahnal trapnou chvíli.Chvilku jsem si jen tak povídali, popíjely víno a pomalu jedli předkrm. Když už jsem se dostali k hlavnímu chodu, usoudil jsem, že je čas.
" Máš momentálnĕ nĕjakýho přítele nebo nĕco podobnýho." Usmál jsem se. Trochu se zakuckala.
" Ne," zhluboka se nadechla. " Od tý doby co mĕ moje pravá láska podvedla se nevážu." Toho chlapa vykastruju. .
" To je my líto." Ne neni.
" A ty? Máš nĕkoho?" Nadzvedla obočí.
"Ne, jinak bych tu s tebou nevečeřel kathrin." Otřel jsem se nohou o tu její.
" Máš pravdu."Usmála se od ucha k uchu. Ucítil jsem její dlouhou nohu na tý mojí. Kdy si stihla sundat tu lodičku? Přejíždila my nohou po stehnĕ a pomalu se přibližovala k mojí hrdosti.
" Jak jsem si všiml se sexem nemáš problém. Co si myslíš o D/S vztahu?" Její noha nachvilku přestala, ale potom se dala opĕt do pochybu. Nahla se pro víno a dopila skleničku.
" Lidi za to nedosuzuju.." Odpovĕdĕla s lehkostí. " Holt to mají v genech a s tím nic neudĕlám a oni taky ne." Pohladila patou mou hrdost. Lepší odpovĕď než jsem čekal. Nahl jsem se k ní a třel se nosem o ten její.
" Byla už si nĕkdy v takovém vztahu?" Dech se jí zrychlil.
" Ne."
" A mĕla bys zájem jít do nĕčeho podobného?"a bylo ticho. Zůstala na mĕ zírat. Tĕžce odechovala. Na nohu si opĕt nandala lodičku a pomalu se dávala na odchod." Já bych už mĕla jít." Vsatala.
" Sedni si." Vstal jsem a chytl jí za ruku. Cukla.
" Nechci." Odsekla tvrdohlavĕ.
" Posaď se." Rozkázal jsem jí. Pomalu začala ustopovat. Šel jsem pomalu k ní. Narazila na zeď a já využil příležitosti. Opřel jsme si pravou ruku vedle její hlavy.
" Kampak utíkáš zlato? Trochu začíná jít do tuhého a ty utečeš? To neni rozumný." Pohladil jsem jí levou rukou po tváři.
" Neutíkám, pouze odcházím." Odsekla znova.
" Hmm..neodpovĕdĕla si my na mojí otázku, bez odpovĕdi tĕ nepustím" . Snažila se ode mĕ odtáhnout jak nejvíc to šlo. " Tak bereš nebo necháš být?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Molly Abedi Molly Abedi | 6. prosince 2014 v 23:40 | Reagovat

Krása, jen tak dál :-)

2 wbtbwb.blog.cz wbtbwb.blog.cz | Web | 7. prosince 2014 v 11:11 | Reagovat

ahoj omlouvám se, že jsem teď neobíhala, ale byla tady kalamita. Padaly stromy, nejezdili vlaky a skoro celej týden u nás nešla elektrika a když na chvilku blikla měli jsme radost, že se nám vůbec ohřála voda. Takže se ještě jednou omlouvám, ale na pc jsem se vůbec nedostala.

3 Wer Wer | E-mail | Web | 7. prosince 2014 v 19:08 | Reagovat

Super časť :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama