Innocent 3 kapitola

26. prosince 2014 v 21:41 | Tessi |  innocent
Název: Innocent
Autor: Tessi
Úvodka: Tessi
Obsah: Každý má právo rozhodnout se. Říct co je podle nĕj dobré a co ne. Pomoc lidem kterým pomoc chceme. No co když ten človĕk nepatří zrovna k tĕm nejlepším? Klaus mikaelson, hybrid ponechaný v temnotĕ. Mrtví, ale živí zároveň . Muž, který chce žít, ale nemá příležitost. Co když právĕ o nĕm máte sny? Mladá hayley stojí před velkým rozhodnutím.... Klausovi dochází trpĕlivost...přežije nebo padne jako všichni ostatní ponechaný na druhý stranĕ? Dokáže hayley dostat klause ze svojí mysly? Ikdyž to neni vůbec jednoduché...Pomůže mu nebo kvůli původní čarodĕjnici ho nechá v rakvi?
Poznámka autora: Omlouvám se za čekání. Ty svátky mi dávaly zabrat. Od teď každý týden čekejte novou kapitolu ;)Rychlostí blesku jsem vyskočila z vany a obmotala si kolem sebe ručník. Opřela jsem se rukama o umyvadlo a sledovala svůj odraz. Dýchej. V nočním stolku bude na tebe čekat překvapení.Vybavil se my ten hlas ze snu . Naposledy jsem se podívala do zrcadla s nadějí na halucinace, ale odraz mluvil za vše. Modřiny a obtisky na mém krku ukazovaly krutost reality. Dřív nebo později se do toho šuplíku stejnak půjdeš podívat. Jenom to oddaluješ. Jsi přece vlkodlak Hayley! Šuplík tě nezabije! Mluvil na mě vnitřní hlas. Super, teď se bavím s vlastním mozkem. Odhodlala jsem se projít dveřmi a jít až k jednomu z nočních stolků. K tomu na pravé straně. Tam vždycky spím. Pomaličku jsem uchopila rukou kouly, kterou se šuplík otvíral a zavřela oči. Teď nebo nikdy. Lehce jsem šuplík otevřela. Nenásledoval žádný výbuch, ani nic podobného. S úlevou jsem si oddychla a otevřela oči. Ležel tam obrázek nějakého domu. http://vignette4.wikia.nocookie.net/vampirediaries/images/1/14/Mikaelson-mansion-outside.png/revision/latest?cb=20121016091710 Překvapeně jsem zamrkala. Dům? Já se bojí, že my něco bouchne do obličeje a on to je jen obrázek domu ?! Na jednu stanu obrázek představoval úlevu, no na tu druhou zase naštvání za vystrašení.
" Nejen že se chová jako zoofil, ale taky je psychopat," odfrkla jsem si. Spánek po téhle malé show nepřipadal v úvahu. Kdo by šel spát potom co ho málem utopily ? Jen magor. Sedla jsem si k Google. V atlantě je spoustu zajímavých budov. Najít tuhle bylo doopravdy těžký. Moje úsilí se vyplatilo. Po třech hodinách hledání na monitotu byl obrázek stejného domu. Bingo! Jenže ta budova nebyla vůbec v Atlantě, nýbrž v New Orleans. Rychle jsem si dala vytisknout adresu a seběhla dolů. Corri byla zaneprázdněná bratrem, tak jsem mohla nepozorovaně odejít.
Odemkla jsem si svoje nové policejní auto a nastartovala. Naťukala jsem na mobil telefoní číslo jedné dobré kámošky.
" Ahoj, měla bys na chvilku čas ?" Její úsměv šel v klidu odhadnout i na tu vzdálenost.
¨ Jistě Hayley," odpověděla.
˙……………………………………………………
O několik hodiny později moje auto zastavilo před jedním obchodem v New Orleans. Právě tady ve Francouzské čtvrti žila jedna z mých mála kamarádek. Otevřela jsem dveře od auta a vystoupila. Právě včas vyšla z obchodu mladá, odhadem dvacetiletá zrzka.
" Ty budeš Hayley, nemýlím se?" zeptala se.
" Možná, ty seš kdo do pekel ?" zkřížila jsem ruce na prsou.
" Genevieve," odpověděla klidně. " Esther tě už čeká," s těmi slovy vešla zpátky do obchodu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 miška miška | E-mail | 27. prosince 2014 v 8:51 | Reagovat

Wau super tešim sa na dalšiu časť som zvedava čo chce Esther od Hayley a absolutne sa tešim na celý pribeh ako bude pokračovať

2 Wer Wer | E-mail | Web | 27. prosince 2014 v 22:36 | Reagovat

Genevieve a Esther... no paráda :D Budú problémy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama