Innocent 2 kapitola

2. prosince 2014 v 21:55 | Tessi |  innocent
Název: Innocent
Autor: Tessi
Úvodka: Tessi
Obsah: Každý má právo rozhodnout se. Říct co je podle nĕj dobré a co ne. Pomoc lidem kterým pomoc chceme. No co když ten človĕk nepatří zrovna k tĕm nejlepším? Klaus mikaelson, hybrid ponechaný v temnotĕ. Mrtví, ale živí zároveň . Muž, který chce žít, ale nemá příležitost. Co když právĕ o nĕm máte sny? Mladá hayley stojí před velkým rozhodnutím.... Klausovi dochází trpĕlivost...přežije nebo padne jako všichni ostatní ponechaný na druhý stranĕ? Dokáže hayley dostat klause ze svojí mysly? Ikdyž to neni vůbec jednoduché...Pomůže mu nebo kvůli původní čarodĕjnici ho nechá v rakvi?
Poznámka autora: Za 4 komentáře přidám další část :)

" Je ti nĕco Hayley." Mávala mi před očima rukou Corri. Koukala jsem se furt na tu fotku a před očima jsem mĕla furt ten sen. Ten hlas. Jednou se za mnou dobrovolnĕ vrátíš. A ten ďábelský smích. Zhluboka jsem se nadechla. Byl to jen sen.
" Jo, jsem." Otočila jsem se na ní. Zamračila se. Ikdyž ni nevĕřila, radši vzala houbu a pustila se do mytí nádobí. Dala jsem se na odchod i s fotkou.
" Jdu se dát do pořádku."Odešla jsem do ,svého pokoje. Zdi pokoje byli svĕtle modré až bílé. Podlaha z tamvýho dřeva a naproti oknu byl krb. Krb nebyl moc velký, vedle nĕj bylo pár kusů dřeva. Vedle krbu se nacházela obří dřevĕná skříň, která mĕla stejnou barvu jako podlaha. Pod skříní se nacházela jakási kožešina. Vedle skřínĕ byli dveře od koupelny.Blíž ke dveřím, byla malá skřínka .Naproti vchodovým dveřím obrovká postel s tmavým povlečením. Na každé stranĕ postele byl noční stolek . Na té prvé byla i lampička.
Vešla jsem do své soukromé koupelny. Byla stejnĕ krásná, jak celej tenhle pokoj. Ladĕná do černé a svĕtle hnĕdĕ. Se sprchovým koutem, vanou, záchodem a spousty dalšími vĕcmi které do koupely patří.Otočila jsem kohoutkem u vany a začala ze sebe sundavat špinavé oblečení. Po tĕch serii vražd, které jsem způsobila za jeden den jich moc nebylo.Vana už byla napuštĕná. Chvilka by stačila, aby přetekla.
Nevnímajíc horkost vody jsem vlezla do vany. Všechny ty hnusný pocity z toho obrázku a chlápka ze sna, zmizely. Všichni určitĕ znáte ten pocit když jste úplně veselý, až to vypadá že jste nĕco kouřily a pak kvůli jedné malé vĕci ten pocit zhulenosti nahradí zdĕšení.
Tohle byl můj případ. Vlčice která má divný pocit. Sledovala jsem strop. Zavřela jsem oči a usnula.

"Říkal jsem že mi dva se opĕt setkáme." Usmál se na konci stolu ten muž.
" A já ti řikala že s vlčicí si nezahrávej." Nabrala jsem si na vidličku mrkev. Jídlo chutnalo dobře. Nic neobviklýho. Kuře se zeleninou. " Nebo ti vidlička skončí zabodnutá v noze." Snĕdla jsem další sousto.
" Dávej si pozor na to co říká, vlčku." Vstal ze židle s přiblblým úsmĕvem.
" Neřikej mi vlčku, zníš jako zoofil." Napila jsem se vína. Neznámý se začal smát. Se zoofily se nebavím.
Šel pomalými kroky ke mĕ. Poťukával prsty o stůl. Zachovej klid hayley. Byl už skoro u mĕ.
" Víš milá hayley, nĕkdy lidi nemaj navíbĕr." Stoupl si za mĕ a položil mi ruce na ramena. " A ty taky nemáš navíbĕr." Sklonil se k mímu uchu." V nočnim stolku bude na tebe čekat překvapení." Třel se svými rty o moje ucho. A náhle mĕ rychle chytil za krk a začal mĕ topit. Máchala jsem kolem sebe rukama. Nemohla jsem dýchat.

Vyskočila jsem z vany a postavila se v ní. Voda už byla dávno studená. Chytla jsem se za krk. Bolel mĕ.
" Hayley, musíš přestat brát ty bylinky od Esther. Jednou z nich dočista zešílíš". Mrmlala jsem si sama prosebe. Podívala jsem se do zrcadla. To nebyl sen. Nĕkdo se mĕ snažil utopit, protože jsem mĕla na krku obtisklý dvĕ ruce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 miška miška | E-mail | Web | 3. prosince 2014 v 15:58 | Reagovat

wau hned chcem dalšiu časť :D tuto poviedku začinam mať čim dalej tým viac radšej a pači sa mi pribeh ... dufam že tu bude čim skôr 4 komentare :D :D :D

2 Wer Wer | E-mail | Web | 3. prosince 2014 v 19:30 | Reagovat

A zase Esther... už teraz sa môžem tešiť na problémy, nie? :D

3 Emily Emily | E-mail | Web | 3. prosince 2014 v 20:36 | Reagovat

Esther! -.-'' ja len už pri tom ako počujem to meno ma chytajú nervy :D :D už sa teším na ďalší diel :D
btw: Pozri sa na e-mail prosím :D

4 Bekah Bekah | Web | 22. prosince 2014 v 15:55 | Reagovat

Ak to bol sen, tak bol docela divný... Vzhľadom k tomu, ža bola celý čas vo vani.
Teším sa na ďalšiu :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama