Diari 3# fórky a vánoce

22. prosince 2014 v 15:42 | Tessi |  diari
Šablonka: Katty~


Čauky upírčata! :D
Tak se opĕt hlasím po dvo týdnech. Mĕla jsem celkem dost práce. Kdo asi ne? Moje nevlastní mamča totiž předĕlávala obývák, tak jsem k ní přijela a pomáhala jí( Nejvĕtší sranda byla s tapetováním :D). Potom jsem pekla všechno možný cukrový ( kuchyni jsem málem podpálila jenom jednou) a nakupovala dárky :3. (U nakupování jsem nic neprovedla, krom toho, že jsem hodila držku na dveře obchoďáku :D vůbec žádnej trapas :D)Jsem s nima celkem spokojená, až na dárek pro dĕdu. Doopravdy jsem nevĕdĕla co mu koupit. Pro nĕj by byl totiž nejlepší dárek stará pračka, kterou by si mohl rozebrat -.- . Takže jako každej rok dostane i ode mĕ křížovky :D( každej z rodiny mu je dává, protože nĕco jako svetr se sobama ho nezajímá). Takovej menší rodiný vtip. Ve čtvrtek jedu jako každý rok k babče, takže bude pravĕpodobnĕ pokračování tohodle článku. Moje babča je hrozná mlátička, tak budu mít o čem psát :D. Taky zažívate podobné vánoce? Protože já jediná ze třídy jsem schopná mlulivit hodiny o rodiných vánočních katastrofách :D.To jsme hold my :D.
A na závĕr pro pobavení. Včera večer jsem si sedla k netu a jen tak ze zvĕdavosti jsem do googlu napsala jméno mého bývalého a současného blogu. Nuž, čekala jsem všechno, ale to co jsem našla my vzalo dech smíchy. Doopravdy lidi, tohle jste fakt udĕlaly? :D Nĕjakej hlupáček si totiž vymyslel bláznivej příbĕh o tom že je upír a dal to na nĕjakou stránku o nadpřirozenu s mojí přezdívkou a ( naštĕstí) bývalím emailem O.O.Adminka to samozřejmĕ zveřejnila. Takže já k tomuhle nemám slov . Proto když na tuto stránku nĕkdy do budoucna půjdete, já to opravdu nejsem :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 • Nessie ~ graphiccreative • Nessie ~ graphiccreative | Web | 23. prosince 2014 v 8:57 | Reagovat

Ahoj, před nedávnem jsi se na blogu zúčastnila Vánoční soutěže o layout. Sice jsi tipovala špatnou barvu dárku, ale i tak si můžeš napsat o jednu grafiku, kterou chceš abych ti udělala :) Pokud nic nechceš, tak stačí napsat do komentářů s vyhodnocením soutěže, že nic nechceš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama