Christmas disaster

12. prosince 2014 v 12:17 | Ginny123 |  jednorázovky od vás

Název: Christmas Disaster
Pár:"Stiles/ Malia
Seriál: Teen Wolf:
Téma: Vánoce
Jednorázovka do soutĕže od Ginny123.


Vánoce se už pomaličku blížily, a tak se Stiles s Maliou rozhodli, že překvapí Stilesova otce a parádně si užijí Vánoční svátky. Už od rána oba běhali po domě. Stiles běžel do sklepa pro vánoční ozdoby a světýlka, ale zapomněl, si rozsvítit, takže letěl po hlavě přímo dolů.

"Stilesi" co tam vyvádíš!!" křikla na něho Malia a dál se věnovala zabalování dárků. "Jsem v pohodě!!" křikl na zpět a zmateně, navíc byla ještě tma, hledal krabici s ozdobami a světýlky. Když ji konečně našel, vyběhl po schodech nahoru. Nesl ji přímo do obývacího pokoje, kde na něho čekala Malia, která se netvářila zrovna moc nadšeně. "Co se ti stalo ty tele" vyprskla smíchy a začala se šíleně smát.
"Ha, ha, moc vtipné" odpověděl a zašklebil se na ni. Malia k němu přistoupila a vlepila mu jemný polibek na tvář. Stilese to značně vyvedlo z míry, že se začervenal a tvářil se jako měsíček na hnoji.
"Tak pojď, ty moje tele" řekla radostným tónem a oba odcházeli do kuchyně.
"Pekla jsi někdy?" zeptal se Stiles.
"Byla jsem kojot, jasně, že jsem nikdy nepekla" odpověděla ironickým tónem.
"Tak já zajdu pro notebook, a podíváme se na internetu, zda tam nebudou nějaké recepty" řekl Stiles a odcházel nahoru. "Chodím s kojotem" postěžoval si v duchu. Došel do svého pokoje a rozhlížel se po notebooku, ale marně. Stiles tam měl pořádný nepořádek, Malia tam také měla své věci. "Támhle je" řekl radostným tónem a došel pro něj.
"Stilesi" kde se ksakru flákáš!!!" volala na něho.
"Už běžím cukrátko!!" zavolal na zpět a běžel, když běžel ke schodům, zapomněl, že tam měl šňůru a zakopl o ni. Letěl opět po hlavě dolů. Byly to pořádné rány, které musely slyšet i sousedé. Malia pomaličku došla k místu činu. Když uviděla ležícího Stilese na zemi, začala se smát. "Pomoc mi na nohy" skuhral Stiles.
"Honem musíme začít péct" řekla a táhla ho do kuchyně. Stiles otevřel notebooku a na internetu začala vyhledávat recepty na Vánoční cukroví.
"Co třeba perníčky a linecké cukroví?" navrhl.
"Co to je?" zeptala se nechápavě Malia.
"Cukrátko" nemám čas ti to tady vysvětlovat" odpověděl a pohladil ji po hlavě. Malia zavrčela a Stiles svou ruku stáhl zpátky. "Já udělám těsto a ty budeš zdobit" zadal instrukce a oba se pustili do díla. Stiles začal postupovat podle návodu, ale uplácat těsto, se mu nějak nevedlo.
"Ty si, ale kopyto" řekla se smíchem Malia.
"Tak se ukaž ty, expertko" odpověděl naštvaným a zároveň pobaveným tónem. Tentokrát se do toho pustila Malia, chudák nevěděla, co má dělat, byla celá od těsta a Stiles se tam jen smál. Když už konečně přišli, jak na to, tak jim práce odsýpala mnohem lépe, než předtím. Když už měli cukroví připravené, dali ho do trouby. "Půjdeme ozdoby stromeček" navrhla a oba odešli do obývacího pokoje.
"Já ozdobím lustr a ty stromek" řekl Stiles a podal Malii krabici s ozdobami.
"Myslíš, že se to bude tvému tátovi líbit?" zeptala se při rozmotávání ozdob. "Určitě bude" odpověděl a zářivě se usmál.
"Ty jsi můj koblížek" řekla a uchechtla se.
"Nezapáchá tady něco?" zeptal se Stiles a Malia nakrčila nos.
"Do háje, naše cukroví!!!" křikla Malia a oba běželi do kuchyně. Malia pohotově vyndala cukroví z trouby, ale bylo spálené.
"Ksakru, neměly jsme opouštět kuchyň" zaklel Stiles. Malia jeden kousek vzala do ruky a strčila si ho do pusy. "Paráda, takže ses živila s popelnic" řekl Stiles a zakroutil nad tím hlavou.
"Byla jsem zvíře" hájila se.
"Měly bychom raději vymyslet, jak tohle všechno napravit, Štědrý den je tady už za čtyři dny" řekl Stiles.
"Tak ty budeš péct a já budu zdobit" navrhla a oba se prohodili. Malia rozmotávala ozdoby a ozdobila celý dům, a pak se vrhla na stromek. Stiles si pečení náramně užíval, dokonce si nasadil i růžovou zástěru, kde bylo napsáno " Kuchař roku". Nakonec všechno dopadlo, tak jako dopadalo, ano dobře. Stilesův otec byl velmi nadšený a no taky byl pěkně nalitý, co se dalo čekat, páč ho ty dva jednou přivedou do hrobu. Ale, co bylo na tomto nejhezčí?, to, že trávili Vánoce společně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama