Adventures with Mr. perfect prolog

14. prosince 2014 v 13:51 | Tessi |  Adventures with Mr. perfect
Název:Adventures with Mr. perfect.
Úvodka: Tessi
Pár: Kol/Malia/Stiles
Obsah: Po zjištění kdo malija doopravdy je, se rozhodne najít svoje biologický rodiče. No, co určitĕ nečekala, že je jejím otcem Petr Hale. Po dlouhém rozhodování se rozhodne ho naštívit, ale jediný co najde je jeho mrtvĕ tĕlo s šifrovanou zprávou právĕ pro ní. A jediná stopa k její matce, kterou jí zanechal, je její přezdívka. Pouštní vlčice . Malija je nucena naštívit muže, ketrý její matku může najít. Ikdyž jeho povĕst nepatří k tĕm nejlepším. Jmenuje se Kol Mikaelson. Stiles není nadšený z tohodle nápadu. Malia je rozhodnĕ jiného názoru. Pomůže jim kol? Jak si budou hoši rozumĕt? Najdou její matku?
Přístupnost: všichni
Poznámka autora: Krátkej, hroznej začátek :D. Další část bude napsaná z pohledu kola, takže se vám bude asi líbit víc, protože kol je kol :D I tak, snad se vám líbil prolog :).


Vystoupila jsem ze stilesovo džípu a zavřela jsem za sebou dveře. V jedné ruce jsem křečovitĕ svírala obrázek muže, který mĕl najít mojí matku a druhou rukou jsem si prohrábla svoje vlnité vlasy. Stiles se rozebĕhl ke mĕ. Bylo tĕžký ho přesvĕdčit o tomhle mím rozhodnutí, ale sám mĕl snad tisíc nereálných nápad jak bychom jí mohli najít. Takže se ten můj zdál ten nejreálnĕjší.
" Fakt si to nechceš rozmyslet? I přes tu celelodení cestu z Beacon Hills do Las Vegas bychom.."
" Stilesi stačí ! Ptala jsem se jestli se mnou chceš jet. Řekl si ano, tak aspoň předstírej zájem o toto malé dobrodružství."
" Fajn, jak mysliš." Vzdal to konečnĕ. Celej den se mĕ snažil přesvědčit, abych se na to vykašlala. Došly jsme před noční klub Fergie. Stiles beze slova vešel. Chvilku jsem tam stála, ale nakonec ho následovala. Hned jak jsme vstoupila, prohlídla jsem si celej bar. Byla to jedna obrovská místnost s velkým prostorem na tancování. Všude blikaly fialová, růžová a modrá svĕtla a čas od času vypustily mini mlhu. Lidi mĕli na sobĕ různé svĕtélkující vĕci . Zakoukala jsem se dalko před nás a všimla si velkého tmavého baru s velkým množství alkoholu a dvĕma barmany. Nad barem se na cházel nĕco co připomínalo balkón s DJ, který momentálnĕ pustil mojí oblíbenou písničku Cayendo.
" Půjdu k baru!" Zakřičela jsem na Stilese, tak aby mĕ slyšel přes tu hlasitou hudbu. Odpovĕdĕl mi nĕco typu porozhlídnu se tu a potom zmizel v davu lidí. Protlačila jsem si cestu k baru. Po cestĕ jsem narazila i na část se salónkama, kterou jsem si před tím nevidĕla.
Posadila jsem se na jednu z barovích židliček. Barman my donesl mojí obĕdnanou vodu.
" Lidi nechodĕj vĕtšinou do Ferigie,aby pily vodu." Zasmál se muž vedle mĕ.
" Máš pravdu." Dopila jsem vodu." Dvojitou whyskey." Zakřičela jsem na barmana. Barman nĕco zamrmlal o vĕku, ale stejnak mi tu zlatavou tekutinu nalil. Položil skleničku na bar. " Jak se jmenuješ lásko?" zeptal se ten muž.
" Nejsem tu, abych se nachala nĕjakým chlápkem balit. Nĕkoho hledám a pokud nemáš v úmyslu my pomoc, tak si seber ty tvoje sladký řečičky a odejdi,"pronesla jsem chladnĕ. Jeho odpovĕdí byl hlasitý smích.
" Malio asi jsem ho naše..," vynořil se z davu Stiles. Hned se zastavil v půlce vĕty. Podíval se na mĕ, na toho muže, na mĕ a znovu na toho muže. Zvedl fotku. I přes všechny ty svĕtla se snažil porovnat obličeje. Stiles my jí podal. Byl to on.
" Kol Mikaelson." Vyslovila jsem to jméno.
" V celý svojí kráse ," ukázal na svojí maličkost. " Povíš mi lásko kdo konečnĕ seš?" Usmál se na mĕ tím úsmĕvem, kterým balil všechny holky v baru. " Malia a potřebuju si promluvit." Otočil jsem se na nĕj.Ze široka se usmál.Vzal skleničku a upil zlatavé tekutiny. Tenhle večer bude jedno velké dobrodružství.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ginny123 nebo Vlčí Lady Ginny123 nebo Vlčí Lady | 14. prosince 2014 v 17:09 | Reagovat

Hezký začátek :)

2 Wer Wer | E-mail | Web | 14. prosince 2014 v 20:10 | Reagovat

Bar :D No jasné :D Kde inde by ho asi tak našli :D

3 Molly Abedi Molly Abedi | Web | 15. prosince 2014 v 19:02 | Reagovat

Krása :D , jen tak dál. Už se těším na pokračování :-)
Promiň, že poslední dobou obíhám tak málo, ale nemám čas kvůli všem povinnostem :/

4 Kate Kate | Web | 20. ledna 2015 v 19:58 | Reagovat

Tak jsem se konečně do něčeho pustila. :D A musím říct, že to vypadá dobře. :) Malia, Stiles, Kol... co z toho může vylézt? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama