Adventures with Mr. perfect 1.kapitola

22. prosince 2014 v 10:26 | Tessi |  Adventures with Mr. perfect
Název:Adventures with Mr. perfect.
Úvodka: Perla ( moc jí tímto dĕkuju)
Pár: Kol/Malia/Stiles
Obsah: Po zjištění kdo malija doopravdy je, se rozhodne najít svoje biologický rodiče. No, co určitĕ nečekala, že je jejím otcem Petr Hale. Po dlouhém rozhodování se rozhodne ho naštívit, ale jediný co najde je jeho mrtvĕ tĕlo s šifrovanou zprávou právĕ pro ní. A jediná stopa k její matce, kterou jí zanechal, je její přezdívka. Pouštní vlčice . Malija je nucena naštívit muže, ketrý její matku může najít. Ikdyž jeho povĕst nepatří k tĕm nejlepším. Jmenuje se Kol Mikaelson. Stiles není nadšený z tohodle nápadu. Malia je rozhodnĕ jiného názoru. Pomůže jim kol? Jak si budou hoši rozumĕt? Najdou její matku?
Přístupnost: všichni
Poznámka autora: Kol dal malije neobviklý úkol. Splní ho nebo ne?" Takže malio," položil jsem skleničku" co taková kráska jako ty mohla chytít od mĕ, krom dobře strávené noci." Moje pozornost se přesunula na ní. Znechucením nakrčila nos. Jakoby byla překvapená.
" Potřebju nĕkoho najít."zkřížila ruce na prsou, tím zdůrazila jejich křivky. Má pĕkný prsa, to se musí uznat.
" Proč bych mĕl, milá malio pomáhat tobĕ a tomu paku?" Nadzvedl jsem obočí. Překvapenĕ zamrkala. " Nejste pro mĕ ani jeden užitečnej." Zvedl jsem se ze stoličky a namířil si to do zadní části fergie. Fergie. Jeden z mnoha podniků co jsem v las vegas vlastnil. Stejnĕ jako ostatním striptýzovým barům, nočních klubů a mini obchůdkům, mu netrvalo dlouho a stal se z jedním nejoblíbenĕjším barem ve mĕstĕ. Jehož vlastníkem byl původní upír Kol Mikaelson. Nadpřirozeným bytostem tu nic nemohlo chybĕt. První část byla tvořna DJ , tanečním parketem , barem a pár salonky. Druhá čast byla hlavnĕ pro upíry. Je to nĕco jako krevní banka. Najdete tam krev všeho druhu. Samozřejmĕ za odpovídající cenu. . A ta třetí, kam jsem momentálnĕ mířil, je zaplnĕn spousty pĕkných zadečků, který by mohli jít na obálky časopisů pro nejznámĕjší značky. Takže je rozhodnĕ o co stát.
" Chci uzavřít dohodu " Zkočila přede mĕ. Oči jí zářily jasnĕ modrou. Dohoda? To už je nĕco jiného. " Mimo toho dobře zaplatím." Pokrčila rameny. Usmál jsem se. Tak přece jenom má co nabídnout.Naznačil jsem jí rukou, aby šla za mnou. Prošly jsme krevní bankou přímo až do nejtemnĕjší části podniku. Na pódiu byly dvĕ sexy brunetky, který předvádĕly celkem slušné představení. Působily na publikum přímo jako droga. Na každé stranĕ pódia se nacházely tanečnice u tyče a podnimi stoly se zákazníky. Po letech zkušeností jsem vĕdel, co každý zákazní chce. Krom toho se tu projevoval i můj dobrý vkus na ženy. Kristýna mi podala jeden z drinků ze svýho tácu. Já a Malia jsem mĕli namířeno do soukromého salónku na konci téhle místnosti. Spíš to byla místnost, kde všechny tyhle prdelky nabízely všechno svoje zboží. Posadil jsem se na koženej gauč. Malia si sedla neochotnĕ vedle mĕ. Nemĕla a ni na víbĕr. Místnost se zkládala z gauče, stolu, podia a tyče.
" Nemůže tu být i Stiles?" Začala opatrnĕ.
" Ne." Dal jsem si nohy na stůl. " O jakou osobu jde? Podle toho bude fungovat naše dohoda." Usmál jsem se na ní.

Malia

Sedĕla jsem na tom koženým gauči s tím chlapem a bez Stilese. Jakoby to takhle už od začátku plánoval. Já sama s ním a velkou železnou tyčí uprostřed. Nemohlo z toho vyjít nic dobrého.
" Ta žena si řiká pouštní vlčice. Prakticky nikdo neví jak vypadá a ty co jí vidĕly jsou mrtví," nadechla jsem se.
" Proč jí hledáš?" Hypnotizoval mĕ očima. Doslova se mĕ
snažil v tĕch hnĕdých očích utopit.
" Má nĕco společnýho s mojí rodinou..teda otcem," odpovĕdĕla jsem hned. Sakra! Proč mu to vůbec řikám? On mĕ snad ovlivňuje! Ne, to je pitomost, ani to nejde.
" Dobře," postavil se. " tohle vyřešíme zachvilku. Teď se trochu zabavíme."Usmál se od ucha k uchu. Ou, to neni nic dobrýho. "Malio, chceš se mnou uzavřít dohodu?" Nadzvedl obĕ obočí. Přikývla jsem. " Dobře, tak my předveď co umíš." Ukázal rukou na striptérskou tyč. Jeho smysl pro humor se my nelíbí." Co...?" Dostala jsem ze sebe.
"Ale no tak zlato, slyšela si dobře.".
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ginny123 nebo Vlčí Lady Ginny123 nebo Vlčí Lady | 22. prosince 2014 v 11:34 | Reagovat

Chudák Malia,snad ji Stiles nějak zachrání.
Jsem zvědavá na další kapitolu.

2 Wer Wer | E-mail | Web | 22. prosince 2014 v 18:13 | Reagovat

To je ale blbec ten Kol :D

3 Molly Abedi Molly Abedi | Web | 22. prosince 2014 v 18:15 | Reagovat

Chudák Malia a ten Kol...nemám slov :D . Rychle další díl :-)

4 Perla Perla | Web | 23. prosince 2014 v 23:39 | Reagovat

Teraz som naozaj zvedavá, čo urobí Malia. :D
Kedy bude ďalšia?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama