Zombie 13 kapitola

16. listopadu 2014 v 17:14 | tessi |  zombie I
název: zombie
autor: tessi
úvodka: tew
páry: klaus+ caroline
obsah:Zemi napadl nebezpečný virus. Z lídí se stávají zombi. Carolin nedávno ztratila parťáka a tak hledá posilu ve městech, vesnicích všude kde se dá. Jednou při zkoumání města narazí na muže v nesnázích. Po té co ho zachrání dozví se o takzvané bezpečné zoně. Dostanou se tam včas? Přežijou?


Klaus
" Henriku ty žiješ,"objal jsem bratra na pozdrav. Ať to vipadalo sebe víc slabĕ, byl jsem rád že vidím jednoho žijícího člena svojí rodiny.
" Též si mi chybĕl bratře." Pustil mĕ. " Ale příštĕ by sis ze mĕ nemusel dĕlat trampolínu. Asi jsem si kvůli tobĕ narazil zadek." Zasmál jsem se.
" Jak si mĕ vůbec našel?"Vzal jsem ze zemĕ lovcký nůž, který mi musel vipadnout.
" To neřeš, je to na dlouhý vyprávĕní." Pokrčil rameny.
" Mám času dost." Usmál jsem se. " Jdeme do tábora." Dal jsem si za opasek revolver a šel po cestĕ, která vedla do našeho mini tábora. Nebyl zrovna nejvĕtší. To jsem sám vĕdĕl, ale když se musíte neustále přesouvat z místa na místo, je to pro vás spíš výhoda. Když jsme tam došly nebylo tam nic.
" Neřikal si nĕco o táboru?" Nadzvedl obočí hanrik. Zamračil jsem se. Kde jsou všichni? Sklonil jsem se ke stanu a v tu chvíli mĕ nikdo praštil po hlavĕ. Potom byla už jen tma.

Carolin
Kapičky vody dopadaly na zem všude kolem. Asi třicet metrů na východ se vzneslo hejno vran, po pár vístřelů probĕhl kolem osoba. Nezáleželo na tom co se tam dĕje, záleželo na tom co se dĕje mnĕ. Všechno mnĕ bolelo a pálilo. Pohla jsem prsty na nohou a prokřupla si je. Tenhle mini komat nemůže dál trvat. Je na čase si zase udĕlat obrázek o situaci. Vyskočila jsem na nohy a popadla v tom letu klacek, který ležel vedle mĕ. Nikdo krom mrtvích tam nebyl. A ani jeden z nich po mĕ nešel. Podívala jsem se okolo.....vlastnĕ vůbec nic tu nebylo, jen spálená krajina s domem, který na tom nebyl zrovna nejlíp. Zmatenĕ jsem koukala kolem. Kde to jsem? Kde je alaric a všichni ostatní?Tohle nevipadá jako les uprostřed ničeho. Naštvanĕ jsem si odfrkla a sebejistým krokem šla k tomu divnĕ vipadajícímu domu. Ten kdo mĕ hodil do týhle pustiny tak si to odskáče. Otevřela jsem dveře.
" Tohle je vážnĕ strašná díra." Podívala jsem se na kuchyni s prosbou aby vipadala líp jak předsíň.
" Fajn carolin, teď jenom najdeš nĕjakej batoh, pár zbraní a možná i jídlo a pití, pokud bude čas." Podporovala jsem sama sebe. V hlavĕ se mi začal rýsovat krásný plán jak utýct z tohodle místa, bez konfliktu. Na moje štĕstí jsem nenašla vůbec nic, jen igelitky a kuchyňský nůž.
" Rozhodnĕ budu chodit s igelitkou." Rozhodila jsem rukama. " Kterej idiot nemá ani kabelku nebo malou jednoduchou tašku. Všichni tohle maj!" kopla jsem do gauče. Stěžovala bych si dál, ale nĕkdo otevřel dveře a šel do obýváku kde jsem stála já.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alexis8301 Alexis8301 | E-mail | Web | 29. listopadu 2014 v 10:07 | Reagovat

Kde dopekla je? :D A kde zmizol Klausov tábor?! :D Bolo by pekné, ak by sa Klaus a Care stretli. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama