seductress 7 kapitola

5. listopadu 2014 v 20:56 | tessi |  seductress
Název: Seductess
Autor: Tessi
Úvodka: Tessi
Pár: Kol+ Katherine
Obsah: Tentokrát vám nenapíšu obsah. Ať je to zajímavĕjší :D. Povídka bude inspirována božským cizincem a 50 odstíny šedi a temnoty;). Proto bude spíš pro starší čtenáře.Katherine


" Též vás rád vidím rodinko," zamračil se kol.
Koukala jsem se na každýho z nich. Kol, elijah, rebeka a muž s černým tričkem.
" Ja se půjdu oblíknout," prolomila jsem ticho mezi námi všemi. Všichni čtyři se na mĕ otočily. Asi si až teď uvĕdomily, že tam stojím pomalu nahá. Kol se usmál nad ručníkem, který mi zakrýval kousek mokré pokožky.
" Klidnĕ bĕž, hned za tebou příjdu." Přikývl mi na souhlas. Jen jsem si povzdychla a šla hledat moje oblečení. Na moje štĕstí vĕtšina byla v ložnici. Jediný kalhotky jsem nemohla najít . Přešla jsem ke skříni a otevřela jí. Páni ! Ten chlap má snad víc oblečení než já. Chvilku jsem se přehrabovala v jeho spodním prádle, až jsem našla jedny bílý boxerky s lebkou. Vzala jsem si je na sebe a nandala si lodičky.
" Nehledáš tohle," zasmál se ze dveří kol. V rukách držel moje černý kalhotky se spostou krajky. Pomalu šel ke mĕ
" Mužeš si je nechat, tvoje boxérky jsou pohodlnější." Urovnala jsem si šaty a sledovala se v zrcadle. Když jsem vidĕla jeho pohled vyschlo mi rychle v krku. Vzal moje kalhotky a dal si je do skříňky u dveří. Celkem úchylný.
" Bekah s mími bratry jsou už pryč," řekl nakonec. Protočila jsem nad tím oči, sáhla do kabelky pro řasenku. Pomalu jsem s ní přejíždĕla po řasách, dokud nevipadaly podle mích představ. Následovnĕ jsem jí uklidila zpátky na svoje místo a dala se na odchod. Kol mĕ chytil za ruku a otočil si mĕ k sobĕ. Odhrnul mi z tváře pár neposedných vlasů. Začal mĕ líbat na kruku.
" Tohle neni naposledy co jsme se vidĕli Kathrin." Zašeptal mi při uchu. Pomalu sunul svoje ruce na můj zadek.
" Rozhodnĕ," vytrhla jsem se mu z náruče a odešla. Nechala jsem ho tam stát s otevřenou pusou.

Kol

Kathrin odešla jen tak a nic ani pořádnĕ neřekla. Vĕtšina ženských mi dala aspoň jejich číslo nebo adresu, jen ona neudĕlala nic . Projel jsem si mokré vlasy rukou. Najednou jsem dostal nápad, jak zesebe dostat pocit prohry. Kol Mikaelson nikdy neprohrává v jeho vlastních hrách. A tahle bude v mí postely kdykoli budu chtít. Vzal jsem z džín svůj mobil a naťukal telefonní číslo. Po chvilce to zvedla.
" Ahoj kole, už jsem myslela že naše dohoda neplatí." Leah. Moje ex sub, ale když jsme se buď já nebo ona se potřebovali odragovat, byli jsme tu vždy pro sebe. Proto jsem udĕlaly menší dohodu.
" To že jsem ti nezavolal tři týdny neznamená že naše dohoda neplatí." Zavrčel jsem tiše. " Máš dneska čas?".
" Ano, mám budu u tebe přesnĕ teď." Zaťukala na vchodovĕ dveře. Nikdy jsem nepochopil jak tenhle trik dĕlá. Rozhodnĕ v tom byla dobrá, otevřel jsem jí dveře.
" Kol," vešla dovnitř.
" Leah, budu tĕ očekávat za pĕt minut v hrací místnosti." Dal jsem jí pokyny.
" Jistĕ kole." Šla pryč. Usmál jsem se. Ikdyž jsem mĕl radši tenhle styl šukání, čas od času jsem si zašukal i normálnĕ. Pokud mi natohle kývne i moje malá kathrin, už nikdy nebudu muset vidĕt leah.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wer Wer | E-mail | Web | 6. listopadu 2014 v 11:35 | Reagovat

Rozmýšľam nad tým ako to tá Leah dokázala, tak rýchlo k nemu prísť :D Podľa mňa bude bláznivá. Bude na Kolovi závislá a bude ho neustále prenasledovať, takže kvôli tomu je vždy tam tak rýchlo, keď ju potrebuje.

2 Perla Perla | Web | 9. listopadu 2014 v 1:47 | Reagovat

Je Leah upírka? To by predsa Kol vedel, nie? Pretože ináč sa bleskurýchly príchod vysvetliť nedá. Jedine ak by bola superman.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama