Zombie 7 kapitola

26. října 2014 v 20:53 | tessi |  zombie I
název: zombie
autor: tessi
úvodka: tew
páry: klaus+ caroline
obsah:Zemi napadl nebezpečný virus. Z lídí se stávají zombi. Carolin nedávno ztratila parťáka a tak hledá posilu ve městech, vesnicích všude kde se dá. Jednou při zkoumání města narazí na muže v nesnázích. Po té co ho zachrání dozví se o takzvané bezpečné zoně. Dostanou se tam včas? Přežijou?

Přístupnost: Všichni

Bolelo mĕ celé tĕlo . Trest za porušení pravidel. Jak řikala matka, neposlušnost se trestá. Jakoby příroda znala moje vlastní pravidla. Otevřela jsem oči. Obraz byl nejdřív rozmazanej. Postupnĕ se zaostřoval, až šlo rozeznat vše přede mnou.
Les. Vstala jsem a udĕlala krok vpřed. Celé tĕlo začalo protestovat. Navíc..Au! Sedla jsem si zpátky na zem. Sundala botu na pravé noze. Nevipadlo to moc dobře. Celkem hluboká rána nad kotníkem.
Potřebuju obvaz. Kroutila jsem nad tím hlavou .Hlavnĕ dezinfekci. Odtrhla jsem kus látky z mikiny a obvázala tím ránu. Sebrala jsem klacek kousek ode mĕ a pomocí nĕho se postavila. Les působil dost nebezpečnĕ. Podle slunce mohlo být ráno. Nebívaj moc aktivní v tuhle dobu. Vlastnĕ tuhle oblast ani neznám. Kde beru tu jistotu? Opřela jsem se o strom. Klaus. Hajzl jeden debilní! Pokud ho ještĕ uvidím, dám mu tak do držky, že ho živí nerozeznaj od mrtvího! Carolin forbes nebude nikdo ubližovat. Zase to šustĕní. Opĕt se ozívalo z keře. Pevnĕ jsem stiskla klacek. Ať to mám za sebou. Místo velkého smradlavého šmejda, ze křoví vilítli ptáčci. Zmizely mezi stromy. V hlouby duše se mi ulevilo. Připravená na každý hrozící nebezpečí, jsem šla dál lesem. Svĕtla stále víc ubývalo. Na zemi ležly plechovky od jídla. Vedle nich mrtvá žena. Hrozbu určitě nepředstavovala, díky šípu v hlavĕ. U sebe nemĕla skoro nic. Jen malý nožík. Jedna plechovka byla plná jídla. Díky ti neznámá ženo, nebudu hladovĕt. Aspoň den. Místo abych jídlo snĕdla, jídlo putovalo do vĕtší kapsy u kalhot. Určitĕ ho budu v budoucnu potřebovala. Právěpodobně tu stanovala podle vĕcí u sebe. Popošla jsem dál. Jako vždy jsem mĕla pravdu. Bohužel, nemůžu tady zůstat dýl jak patnáct minut. Žena mĕla jenom základní prostředky pro přežití: Pistoli, náboje, lahev na vodu, pár konzerv plný jídla, dezinfekci, náplastĕ, teplej svetr, lano, nože, zápalky. Vše v jednom malým baťohu. Připevnila jsem lahev na baťoch, aby bĕhem cesty nachytala co nejvíc vody. První kapky vody dopadly na cestu přede mnou. Asi po kilometru a půl namáhavé cesty, se v dáli obĕvily svĕtla. Svĕtlo= lidi= přežití. Rychlou chůzí jsem šla za svĕtlem. Stál tam dům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama