Zombie 6 kapitola

26. října 2014 v 20:51 | tessi |  zombie I
název: zombie
autor: tessi
úvodka: tew
páry: klaus+ caroline
obsah:Zemi napadl nebezpečný virus. Z lídí se stávají zombi. Carolin nedávno ztratila parťáka a tak hledá posilu ve městech, vesnicích všude kde se dá. Jednou při zkoumání města narazí na muže v nesnázích. Po té co ho zachrání dozví se o takzvané bezpečné zoně. Dostanou se tam včas? Přežijou?

Přístupnost: Všichni


Naše situace byla zlá.Bez vody, v nebezpečí a samy v lese. Fajn carolin. Do háje, kopla jsem do kamene. Zachovej klid. V tomhle jsem jednička. V zachování klidu v situací jako tahle.
" Kam zmizela megan?" Zeptala jsem se klause.
" Šla pro dříví" odpovĕdĕl. Byl vyčerpanej. Všichni jsou vyčerpaný. Neni ani divu. Celej den na sluníčku s batohama na zádech. Pomalu bez přestávky na oddych . Hlavnĕ naše trasa vedla přes kopce.
" Věříš ji ?" pozvedl hlavu. Rozhlídla jsem se jestli nejde.
" ne" zavrtĕla jsem hlavou " od prvního dne mi de o tu mapu". Ano o mapu. Zvlášť mĕ zajímá ten notes v ní. Přisedla jsem si k nĕmu.
" Má tajemství. Jde o ten notes. Neustále ho má pod dohledem" pokračovala jsem tichým hlasem " chci ho získat". Ze tmy vyšla megan.
" Kde je malá" utřela si pot z čela. Hodila na zem dříví.
" Nemĕla být s tebou" koukal ze strany na stranu. Nĕco tu nehraje. Vstala jsem. Megan začala zmatkovat zároveň hledat. Hrála to.Klaus začala též hledat. Šla jsem nenápadnĕ k nĕmu. Za ty roky u policie jsem věděla rozeznat pravdu od lži. Ona byla falešná. Kdyby jí na dítěti doopravdy záleželo, zrovna by s ním seděla u ohně
" Hraje to". Otočil se na ní. Potom zpátky na mĕ.
" Jak to víš" zašeptal
" Vícvik u policie ". Naklonil hlavu. Kolem nás se začaly ozívat zvuky. Znĕly..podivně. Jako.. mrtváci!
" klausy mrtváci" vykřikla jsem. Rozebĕhla se k batohu. No tak pistole kde jsi.
" Hledáš tohle" zamávala na mĕ megan. Vypadala jako zločinec. Zlomyslný úsmĕv na tváři. Pistole v ruce.
" Ty mrcho" srazila jsem jí na zem. V tu chvíli k ohni vtrhli mrtváci. Klaus upad. Mezi stromy se po něm začala natahovat jedna z nich. Rychle se rozeběhl k mačetě. Za pařezem za námi narazil zombík. Vykřikla sem. megan mě chytila za nohu táhla mě k němu. kopla jsem jí do hrudě. Udělala pár krků do zadu. Mrtvákovi se vyhla. Klaus zápasil. Rozeběhla jsem se pro mapu. rychle jí dala do kapsy. Zakopla jsem. Teď jich proti mě šlo snad deste. Podlezla jsem rychlostí bledku jednoho a jen tak tak se vyhla druhým. Jden do mě strčil.
" Klausy pomoc" křikla jsem. Rychle jsem lezla dozadu.
" Promiň carolin, aspoň jeden přežije" utekl.
"vrať se ty zbabělče" nahmatala jsem kámen " hajzle". Všechno po týhle události šlo rychle. Kutálení po srázu. Následovným pádem do vody. Všechno hned pohltila tma
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama