Zombie 2 kapitola

26. října 2014 v 13:49 | Tessi |  zombie I

název: zombie
autor: tessi
úvodka: tew
páry: klaus+ caroline
obsah:Zemi napadl nebezpečný virus. Z lídí se stávají zombi. Carolin nedávno ztratila parťáka a tak hledá posilu ve městech, vesnicích všude kde se dá. Jednou při zkoumání města narazí na muže v nesnázích. Po té co ho zachrání dozví se o takzvané bezpečné zoně. Dostanou se tam včas? Přežijou?


Za zatáčkou to bylo o mnohem horší než jsem čekala. Byli jako komáři. Všude se jich hemžilo. Vyndala jsem zbraň a dala jí tomu Klausovi do ruky.
,, teď budeš střílet " rozkázala jsem.
,, tak dobře lásko " nabil zbraň. Zabočila jsem do prava. Klaus jich hned zastřelil asi deset. Stálo jich tam dvojnásobek .
,, do prdele " zanadávala jsem. Otočila motorku. Snažila jsem najít nějakou jednoduchou cestu jak odjet. Nic všude jich přibývalo. Čím dál víc se jich k nám blížilo.
,, vidíš tamtu věznici " ukázala jsem ,, tak tam nám budeš uvolňovat cestu " kývl . Vjeli jsem do toho davu. Střílel jako o život. Vždyť taky o život šlo. Zbývalo jen pár metrů od věznice. Najednou jeden z nich skočil na motorku. Oba dva nás z ní srazil. Hrozně mě bolela noha. Mám jí asi zlomenou.
,, pomoz mi " křikla jsem po něm. Rozmýšlel se. ,, tak dělej " nakonec pomohl. Zamřel bránu. Zhluboka oddychl. Ne ošklivě odřenou.
,, díky za záchranu " poděkoval.
,, mám něco z nohou. Musíš se mi na ní podívat " vytřeštil oči.
,, já neumím ošetřovat "
,, v tašce mám lékárničku. Klídek budu tě vést " vyndal jí. Položil na zem a otevřel.
,, dobře vyndej dezinfekci, obvaz a nějaký kapesníčky " vyndal daný věci. ,, dobře teď opatrně sundej tu látku kolem kolena a holeň " začal ji sundávat. ,, teď utři tu krev kolem ní " bolelo to jako svině. Horší bolest jsem v životě nezažila ,, teď jí vyčisti a pot obmotej obvazem " křikla jsem bolestí.
,, v pohodě " uklízel zpátky do tašky lékárničku.¨
,, bylo i líp " pomohl mi stát ,, je ta brána dobře zavřená" . zkontroloval to.
,, jo je" o starost míň.
,, vem si pušku a běž zkontrolovat jestli se sem nemůžou dostat ještě nijak jinak"
,, ty máš zbraň " ukázala jsem na kalhoty.
,, 1 granát, 4 nože, 2 zbraně a náboje ".
,, dobře jdu. Kdyby něco křič " zasmál se. Není tohle vůbec vtipný. Vlastně jo. Několik set Zambie , já zraněná s neznámým mužem. úplná klasika. Jen nevím jak se odsud dostanu. Příště si car rozmysli komu pomáháš. Příště to pro tebe nemusí dopadnout dobře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama