Zombie 12 kapitola

26. října 2014 v 21:08 | tessi |  zombie I
název: zombie
autor: tessi
úvodka: tew
páry: klaus+ caroline
obsah:Zemi napadl nebezpečný virus. Z lídí se stávají zombi. Carolin nedávno ztratila parťáka a tak hledá posilu ve městech, vesnicích všude kde se dá. Jednou při zkoumání města narazí na muže v nesnázích. Po té co ho zachrání dozví se o takzvané bezpečné zoně. Dostanou se tam včas? Přežijou?

Přístupnost: Všichni

15.5.2013 Umbrella s.r.o
Carolin
Procházela jsem dlouhou chodbou. Vĕtšina svĕtel nesvítíla, což mi moc nepomohlo. Místnosti po stranách byli z vĕtší části naplnĕný vodou.
Byl to nepříjemný pohled na ty zohavená tĕla stovky lidí. Museli se tu dít strašné vĕci Pokud se nemílím musel je zabít ochraný sistém. Connor, tak ho nazívaly mnozí z nás. Jeden ze zázraků dnešní technologie. Mĕl ochránit svĕt před vším zlem, co tady vytvořily. Byli tu desítky nepovedených exemplářů, který by byli schopný vyvraždit celý spojený státy. Samo o sobĕ to dost nahánĕlo hrůzu, zvlášt když jste museli ty monstra hlídat aby nemĕli jakýkoli kontakt s okolním svĕtem. Mohli by se začít množit a to pro umbrellu nebylo dobré, ani pro mĕ. Jak jednou řekla charita: maminky straší dĕti strašidly aby byli hodné, tak tady se ty strašidla stávají realitou. Doslova a do písmene. Řekla, když mĕ provádĕla celým sektorem G. Nikdo , ani ona nebrali ohled na nováčky. Bylo to tu horší jak na vojnĕ. Buď si byl schopný všechno tohle snýst nebo tĕ na místě zastřelily. Došla jsem na konec chodby. Mĕl tu být výtah, no místo toho se tu válela hlava s trupem. Connor určitĕ pozabíjel úplnĕ všchny. Zvedla jsem hlavu a v tu chvíli si všimhla kamery namířené na mĕ. Fungovala. Jenže to znamená, že connor je stále aktivován.
Vystrašenĕ jsem sledovala kameru. Za mnou se ozvaly zvuky lidí.

Klaus

Ubĕhlo už aspoň pĕt hodin a ona furt nehybnĕ .ležela. Prospala celý dopoledne. Nahánĕlo mi hrůzu celá ta vĕc s umbrellou. Hlavnĕ ty oči, když jí ten její kamarád kontroloval. Byli dravčí . Tmavĕ hnĕdĕ, ale zároveň žluté od zorničky. Když jí oči zavřel, zavrčela. Vzal jsem tašku.
" Alaricu hlídej ji, jdu prohlídnout okolí" zavrčel jsem . Nikdy jsem nedával slabost najevo, nikdy ani nebudu. Nebyla to moje silná stránka.
"Dobře" přikývl. " Dávej na sebe pozor" řekl co nejvíc srozumitelnĕ. Pravĕpodobnĕ už byl seznámený s mojí historii.
" Jasnĕ". Vzal jsem mačetu. Les byl až moc tichý, po zvĕřinĕ ani stopy. Asi tak dvavet metrů ode mĕ stála osoba. Obešel jsme to a vylezl na malou skalku. Nemohl na mĕ vidĕt.Připomínal mrtvího. Postavil se přímo pode mĕ. Rozhlédl se po krajinĕ. Teď nebo nikdy. Vybĕhl jsem z úkrytu a skočil mu na záda. Hned se otočil na záda.
" Klausy"
" Bratře" pustil jsem ho
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama