Zombie 10 kapitola

26. října 2014 v 21:02 | zombie |  zombie I
název: zombie
autor: tessi
úvodka: tew
páry: klaus+ caroline
obsah:Zemi napadl nebezpečný virus. Z lídí se stávají zombi. Carolin nedávno ztratila parťáka a tak hledá posilu ve městech, vesnicích všude kde se dá. Jednou při zkoumání města narazí na muže v nesnázích. Po té co ho zachrání dozví se o takzvané bezpečné zoně. Dostanou se tam včas? Přežijou?

Přístupnost: Všichni


" Klaus" vydechla jsem ohromenĕ " Ty seš setjnĕ velký idiot jako zabĕlec" prokřupla jsem si krk.
" Budem vyjednávat nebo ne" dal mu pĕstí elliot klause. Zavrčela jsem tiše. Hubu mu mužu rozbít jenom já! Dala jsem znamení chlapíkovi na střeše ať se stáhne. Tohle zvládnu sama. Pustila jsem revolver na zem.
" Teď vy" pokynula jsem hlavou. Položila na zem zbraň. " Uděláme rychlou výměnou" pevným hlasem strčím do muže přede mnou. Postavila klause a udĕlala to samý. Klause jsem hned rozvázala. Vĕnoval mi úsmĕv typu ,, dĕkuju". Zamračila jsem se na ty čtyři.
" Musíš se vrátit" popošly dopředu. Podívala jsem se po okolí. Revolver je pár kroků přede mnou, její zbraň tak dva tři metry.
" Nechci".
" Nikdo se tĕ neptá" zúžila rty tose do jedný přímý čáry. Počítaj s přesilou. Hmm.. musím být sakra rychlá. Pomalu jsem šla dopředu. Hezky, ladnĕ, elegantní chůzý.
" Eliotte, můj drahý" pohladila jsem ho konečky prstů po tváři" seru na tebe" plivla jsem u do tváře a podkopla mu nohy. Rychle zablokovala ránu od rose.Ztrhla ji na zem.
" Dobrou noc bejby" vrazila jsem silné pĕstí. To už mĕ chytli ty dva. Trhla jsem pravou rukou a tou drou přehodila chlapíka na zem. Klaus se po třetím vrhl. On mi pomáhá. Beru zbraň do rukou a střílím. Zásah!. Klaus se třese, stejnĕ jako já. Rychle k nĕmu du. Chtyla jsem ho za bradu a střelila mu pĕstí. Oba dva muži padaj k zemi.
" Kde ses tohle naučila a proč mĕ tyhle náfukové mučily" tĕžce oddychuje. Přistoupim k nĕmu blíž. Vrazí klausovy facku.
" Dostal si mĕ do průseru ty idiote!" Křičím.
" Chápu to" sklopil zrak.
" Nechápeš" rána na noze začne bolet. Do pekel! " Musíme do umbrely" koukám ze strany na stranu. " Jediná možnost jak přežít".
" Co je umbrela" zmatkuje.
" Společnost u který jsem pracovala. Ta společnist která tĕ unesla. Hledají svoje lidi" začnu prohledávat rose. V kapse zkrývá papírek. Seznam lidí. Je tam napsaných pár lidí.

Caroline Janie Forbsová subjekt 03015 - negativní ( Dokonč. T.P)
Grace Lies subjekt 11272 - aktivní ( Z.V.A.U)
Lea Rachel Werovská subjekt 87346 - negativní ( test. Nakažen)
Klaus Paul Mikaelson subjekt 00001- aktivní ( Test. Subjekt)
Co znamenâ T.P? Proč je na nĕm klaus a já? Sklopm k ní zrak. V tu chvíli vyskočí. Do tepny mi zabodává injekční stříkačku. Klaus do ní střlí. Naposled vydechne dvĕ slova.
" Subjekt aktivován"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama