Zombie 1 kapitola

26. října 2014 v 13:45 | Tessi |  zombie IPo městě kráčela mladá dvacetiletá blondýna. Její osud byl smutný. Matku zabili před dvěma lety a teď to byla jenom ona proti celému světu. Toto by řekl každý kdo by mě znal. Moje jméno je caroline. Před dvěma lety vědci vynalezli vir. Vir který mohl zachránit lidi před smrtí. Pracovala jsem u té společnosti jak jedna z vědců co to zkoumaly. Udělali jsem smrtelnou chybu. Vir se rozšířil po celé budově a ochranný systém všechny zabil. Kromě mě. Unikla jsem jen tak tak. Bohužel jsem nedokázala varovat lidi před touto nemocí. Vir zasáhl celou zem. Z živých se stávali mrtvý. Nikdo nečekal takovou zkázu. Nandala jsem si černý brejle a kráčela prostředkem ulice. Podívala jsem se ještě jednou na místo kde parkovala moje motorka. Rozhlédla jsem se . Nikde nikdo. Ani mrtvák ani člověk. Ulice byli úplně prázdný. Vylezla jsem na jednu z budov. Vytáhla malej dalekohled a koukala po okolí. Teď jsem chápala proč t není nikdo. Nějakej chlap běžel ulicemi a za ním bylo hodně moc mrtváků. Do háje s nima! Pomalu se ke mně blížil. Hvízdla jsem a kázala na ulici vedle budovy. Všiml si toho a běžel tam. Nabila jsem pušku a pár za ním jich zabila. Rychle jsem mu pomohla na střechu. Spadl únavou k zemi. Zasmála jsem se. Tato situace byla aspoň z části vtipná. Nabila jsem zbraň a namířila na něj. Jestli je nakaženej. Tak ať to mám za sebou.
,, hou hou klídek holka " zvedl ruce v obraným gestu.
,, si nakaženej " .
,, ne " řekl hned.
,, stejnak tě zkontroluju " žádného z nich v úkrytu nepotřebuju. Opravdu.Žádnej škrábanec ani kousanec. ,, musíš být dobrej běžec když nejsi nakaženej " vrátila jsem zbraň za opasek.
,, musíš být pokud chceš přežít ".
,, jak ti mám řikat "
,, klaus " odpověděl ,, jak se jmenuješ ty "?
,, carolin " probodla jsem ho pohledem ,, musíme odtud vypadnout ".
,, to by bylo fajn " Dole jich začínalo být čím dál víc. Můj plán byl : opustit tuto budov dřív než prorazí dveře. U dveří zazněly zvuky.
,, do háje " sebrala jsem tašku a šla k žebříku budovy. To samí. Stáli tam a natahovali ruce.
Dveře zaskřípaly a spadly na zem. Jediná monost byla skočit na druhou střechu ,, no to si snad děláte srandu " rozeběhla jsem se a skočila na druhou střech. Klaus mě hned následoval.
,, pokud tě nezabijou oni tak tě zabiju já za to že si mě prozradil " slezla jsem dolu. Zastřelil dalšího. Nasedla jsem na motorku. ,, dělej ". Nasedl a mi mohli odjet z města. Jenže to nikdo nevěděl co čekalo za zatáčkou…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama