seductress 5.kapitola

20. října 2014 v 20:13 | tessi |  seductress
Název: Seductess
Autor: Tessi
Úvodka: Tew*
Pár: Kol+ Katherine
Obsah: Tentokrát vám nenapíšu obsah. Ať je to zajímavĕjší :D. Povídka bude inspirována božským cizincem a 50 odstíny šedi a temnoty;). Proto bude spíš pro starší čtenáře.


Katherine

" Jistĕ Michaeli ," protočila jsem panenky. Otrava jeden. Kdybych tady nepila prakticky zadarmo díky nĕmu, ignorovala bych ho. Kol nebyl jeho přítomností též nĕjak nadšený. Kdo by byl?
" Kde jsme to skončily lásko" vzal moji ruku a dal jí blíž k jeho ehm. Vĕtšina dĕvčat by teď hodily zpátečku, ale já naopak dupla na plyn. Zajela jsem prsty mezi jeho nohy. Pomalu, zlehka se dotkla přes kalhoty jeho pýchy. Zavřel oči. Zhluboka dýchal.
" Kdy? Dneska nebo minule?". Jeho oči se rozářily jako vánoční stromeček.
" Můžeme začít tam kde jsem minule skončily," přitáhl si mĕ k sobĕ na klín a začal mĕ líbat. Pevnĕ mĕ chytil za boky a přitáhl ještĕ blíž. Doslova jsme se na sebe tiskly. Postavil se na nohy i se mnou v náručí a šel na dámský záchody. Okamžitĕ zamknul. Postavil mĕ opĕt na nohy.
" Tohle už potřebovat nebudeš" trhl zipem smĕrem dolů. Šaty dopadly na zem, společnĕ s kalhotky. Stála jsem tam před kolem nahá, krom prsou který zakrývala tmavĕ fialová podprseka.
" Moc mluvíš," ukořistila jsem si jeho ústa a vtáhla ho do jedné z kabinek. Kol sklopil víko od záchodu. Klekla jsem si na zem a rozepla mu džíny. Stáhla jsem džíny stejnĕ rychle jako trenky. Z úst mu vyšel stén. Vzala jsem si ho celýho do pusy. Hrála si s ním, laskala ho.
Z pusy mu unikaly stény. Chytl mĕ za vlasy, zatahal za nĕ dost silnĕ. Hned na to mu vyšel z pusy hlasitý stén a udĕlal se. Postavila jsem se na nohy. V očích mĕl ještĕ vĕtší touhu než před tím. Dravĕ se dobil opĕt do mých úst. Když jsem to nejmíň čekala, posadil si mĕ na klín tak, že do mĕ vniknul. Zazvdychala jsem tou rozkoší.
" Ty seš tak tĕsná," zapředl mi u ucha. Pomalu jsem se začala zvedat. Dobíval se mi jazykem do úst. Jednou rukou vjel do košíčku u podprsenky a ztáhl ho dolu. To samý udĕlal i s druhým.
" Už budu," vydechla jsem. Přidávala jsem na tempu.
" Katherine.. no tak udĕlej se," pevnĕ mi uchopil pravý prso.
Oba dva jsem dosáhly naráz orgasmu. Opřela jsem si čelo o to jeho. Ještĕ chvilku jsem takhle sedĕly. Dala jsem si ruce okolo jeho krku.
" Pár ulic od tuď mám dům," usmál se klukovským úsmĕvem.
" Takže ty ani po druhý nemáš dost?" Zašeptala jsem mu do úst.
" Provokuješ?"Dal mi pramínek vlasů za ucho" Kdybych mohl a to mi vĕř že můžu. Zažila bys takový sex, že bys sis nepamatovala vlastní jméno". Ah ty smyslný řečičky.
" Co ti brání v tom ,aby si to udĕlal?" Zeptala jsem se. Jeho oči byli temnĕjší jak samotná půlnoc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama