seductress 4.kapitola

20. října 2014 v 20:10 | tessi |  seductress
Název: Seductess
Autor: Tessi
Úvodka: Tew*
Pár: Kol+ Katherine
Obsah: Tentokrát vám nenapíšu obsah. Ať je to zajímavĕjší :D. Povídka bude inspirována božským cizincem a 50 odstíny šedi a temnoty;). Proto bude spíš pro starší čtenáře.


Kol

Sedĕl jsem v kanceláři a četl její Životopis . Nedávno vyšla z vejšky. Práskl jsem s papírama o stůl. Do místnosti vešla olivie.
" Pane Mikaelsone, dole už na vás čekají" překračovala z místa na místo.
Vlasy si mezitím stačila sepnout do elegantního drdolu.
" Pošly je pryč, všechny ostatní pohovory zruš taky. Odcházím dřív" skoval jsem katherinin životopis do šuplíku u stolu a zamkl ho.

" Jistĕ pane mikaelsone" mračila se. Odkráčela ven z místnosti. Opustil jsem budovu v rekordním času. Nasedl do svého BMW a nastartoval . Chtĕl jsem jít do baru a zapomenout na ni. Takhle se ke mĕ ještĕ nikdo nikdy nechoval. Ikdyž, najdu v baru nĕjakou najivní chudinku a milá slečna sexy-petrovová nebude v mý hlavĕ. Bude tam jen pĕkná prsatá blondýnka s pĕkným zadečkem. Převlík jsem se do přiléhavýho trička s džíny. Bar byl až nezvikle plný, možná protože bylo po devátý. Všude tančily lidi. Sedl jsem si za bar. Vlastnĕ, víc lidí, víc žen, víc alkoholu.
" Nechceš mi koupit drink " zašeptalo malé, drobné hnĕdooké dĕvče. Byla celkem nervózní.
" Jistĕ lásko, posaď se ke mĕ" usmál jsem se na ni. Zmĕna, bude stačit tahle kudrnatá brunetka. Barman nám přines dvĕ vodky.
" Jsem Klementajn," usmála se.
" Kol," položil jsem jí ruku na stehno. Celá ztuhla. Bejby snad nejsi nervózní z mojí přítomnosti a doteků.
" Klementajn řikala jsem ti snad, jak a koho balit ve svém vĕku. Tohle neni tvoje liga" položil jí nĕkdo ruku na její rameno. Neotočil jsem se za tím hlasem. Byl mi docela povĕdomej. " Navíc nechci, aby si spala s každym ožralou v tomhle baru, jen proto že máš dneska osumnáct. Nechci si hrát na tvoji matku, jen si najdi nĕkoho kdo je víc ve tvém vĕku" jemnĕ jí kárala.
" Proč myslíš že pro ní nejsem dost dobrej, " otočil jsem se. Čekal jsem kohokoli jen né ji. Milá slečna petrovová tam stála na vysokých podpadcích a v mini šatech. Vlasy sepnuté do culíku. Našpulila svou rudou pusu. Vypadala stejnĕ překvapenĕ jako já. Tak bejby hra začala. Klementajn si jí chvilku prohlížela. Chvilku po sobĕ házely pohledy.
" Dobře sestřičko, " nakonec odešla.
" Proč mi balíš sestru?" Posadila se na barovou stoličku vedle mĕ.
" To ona chtĕla koupit drink," odpil jsem vodky. Povzdychla. " Zaučuješ nováčky do svých balících praktik" nadzvedl jsem obočí. Pokrčila rameny.
" Nechci aby zůstala na ocet. Svojí rodinu mám ráda, takže nechci každej den poslouchat, cituju " Proč mĕ nikdo nemá rád." Prohodila otrávenĕ vlasy.
" To bych do tebe neřekl," kdo jo bejby?
" Au, ranil si moje srdíčko" zasmála se.
" To mĕ mrzí" zakřenil jsem se. Samozřejmě jsem to nemyslel vážnĕ.
" Aby ne, moje srdíčko neni lehké ranit, ale vida tobĕ se to podařilo" zasmála se.
" Můžu být na sebe jen hrdý,"přemýšlel jsem na hlas.
Naklonila hlavu na stranu. Potom mi dala pěstí do ramene.
" Dávej si bacha mikaelsone tahle tvrdší jak ostatní" zasmál se na nás afroameričan- barman. Zasmál jsem se.
" To jsem si všimnul."
" Abych nebyla michaeli" odsekla. Položil na před nás dvĕ skleničky.
" To je moje holka." Zasmál se. Vzal do ruky pulitr a začal ho sušit utĕrkou. Našpulila pusu. " Nešpul tu pusu, vím kam tím míříš".
" Vy dva se znáte?" Otočila se ke mĕ.
" Jasnĕ, často sem chodím a on mi často nalejvá."
" To je zajímavý." Prstem kreslila obrazce na sklenici. Druhou ruku mĕla na svým stehnu. Pomalu jí přemístila na to moje. Zarila prsty do mýho stehna. Mĕl jsem co dĕlat, abych udržel stén.
" Budu muset jít. Zákazníci," odešl.
" Jistĕ michaeli," protočila panenky. Potom všechnu pozornost vĕnovala mĕ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama