seductress 3.kapitola

19. října 2014 v 20:44 | tessi |  seductress
Název: Seductess
Autor: Tessi
Úvodka: Tew*
Pár: Kol+ Katherine
Obsah: Tentokrát vám nenapíšu obsah. Ať je to zajímavĕjší :D. Povídka bude inspirována božským cizincem a 50 odstíny šedi a temnoty;). Proto bude spíš pro starší čtenáře.


(Route 94 - My Love (Official Video) ft. Jess Glynne- písnička k této kapitole)
3.kapitola
Líbali jsem se jako smyslu zbavený. Chytil jsem jí pevnĕ za zadek. Na chvilku se odtáhla a rukou zmáčkla tlačítko stop. Ani naokamžik jsem z ní nespouštĕl oči. Dřív než jsem zareagoval na její další pohyb, byl jsem to já, kdo byl přimáčklý ke stĕnĕ výtahu. Trhla košilý, až se po výtahu rozletĕlo nĕkolik bílých knoflíčků, který před tím pasovaly k mý košily. Rukou přejela po odhalený hrudi. Vzal jsem jí okolo pasu a přimáčkl jí ke dveřím výtahu. Zavzdychala, když jsem začal zkoumat rukou vnitřní stranu jejich stehen.

" Nedočkový pane Mikaelsone," zatahala za kravatu. Jen lehce mĕ políbika, jakoby ta vášeň před tím vůbec neexistovala. Přetáhla si přes hlavu svetr i s tričko. Seskočila a sundala ze sebe i sukni. Teď tam stála jen v podvazcích a spodním prádlu. Všechno doplňovaly boty na vysokém podpadku. Překročila elegantnĕ sukni. Atmosféra začala houstnout. Natáhla se a šikovnĕ rozepla pásek u kalhot, ty následovně spadly na zem. Sundal jsem ze sebe košily, u kravaty mĕ zastavila. Chtĕl jsem to teď a hned. Sundal mi rychlostí blesku kravatu. Chytil jí za bok a začal líbat. Zajela rukou do mých boxerek. Pomalu mĕ začala dráždit. Ano bejby takhle budem kamarádi. Serval jsme z ní ty kalhotky. Když to nejmíň čekala, sundal jsem ze sebe i boxerky a vnikl do ni. Jen se třeásla tou rozkoší.

"Kole," zavzdychala moje jméno při prvním přírazu.Katherine

Obmotal jsem kolem něj nohy i ruce. Přirážel rychleji. Jednou rukou ze mě strhl podprseku. Naneštěstí byla ještě použitelná, na rozdíl od kalhotek, válející se v pravém rohu výtahu.

" Už budu," zašeptal Kol. Začal pusou zkoumat moje prsa. Jemně zkousl bradavku na pravém prsu. Zaklonila jsem hlavu. Pokračoval v mučení mých prsou.

" Kole," zavzdychala jsem" Už mě udělej," šeptala jsem.

"Popros," přestal ve všech činostech.

" Vipadám snad že prosím."

" No tak..popros. Potom tě udělám," hladil mě klouby prstů po tváři. Nikdy neprosím ani prosit nebudu, jenže teď. Potřebovala jsem prostě vrchol.

" Prosím". Přesunul svoje rty opět na bradavky. Tvrdě začal přirážet. Potom mi opět zkousl bradavky. Oba dva jsem na ráz vyvrcholili. Opřel si Hlavu moje rameno. Uklidňoval svůj dech, stejně jako já.

" Rád bych ještě takhle zůstal, ale nemáme moc času. Dolé mě už určitě hledají" Pustil mě na zem. Rychel jsem se oba oblíkli. Něco naťukal na mobilu a výtah se opět rozje. Po celou scestu dolu vládlo hrobové ticho. Výtah ciknul.

"Děkuju za zpříjemnění odpoledne slečno petrovová" Urvnal si kravatu. Výtah dorazil do prvního patra. Neznám nikoho kdo by neděkoval.

" Příjde vám účenka za spodní prádlo. Podrsenka i kalhotky byli značkovový" popadla jsem kabelku a nechala tam kola s oteřenou pusou. Sebejistým krokem, jsem vykročila z budovi přímo na parkoviště. Co jsem rozhodně nečekala, byla blondýnka opírající se o moje milovaný autíčko. Dokonale nalíčená, učesaná a oblečená. Měla černý boty na vysokým podpatku, černý legíny, černý tílko a černou průsvitnou halenku se zlatými kamínky. Kabelka byla na stejnej způsob. Též černá se zlatými kamínky a s pár zlatými řetízky jako ozdobou. Asi právě vyhodily z focení. Prohrábla si svoje blonďaté nakulmované vlasy a udělala krok ke mně.

" Ty seš určitě katarína" Pohodila vlasy.

" Jak pro koho" odpověděla jsem tvrdým hlasem. Nic nekřikala. Zmečila naší zdálenost tak, abych si přímo koukaly z očí do očí. Instinktivně jsem couvla. " Co potřebuješ".

" Nic. Elijah řikal že vipadáš jako ona. Netušila jsem že až tak moc" zkoumala mě. Elijah. Kolův bratr. Najednou se její výraz změnil tak rychle. Z příjemného na mračivý. " Být tebou ať seš kdo seš., vyhýbám se kolovi velkým obloukem nebo to pro tebe nezkončí dobře" probodla mě pohledem.

" Seš na špatný adrese holka. Určitě si nenechám rozkazovat od nějaký zazobaný holky z bůhví odkud. A teď mě omluv, nemám čas řešit tvoje děcké lásky. Pokud tě nechce, je to pouze tvůj problém ." Obešla jsem jí a šla přímo k mémo autu. Chytila mě za loket.

"mi dvě jsem s polu ještě neskončily," zavrčela. Rozhodně. Protočila jsem panenky.¨
" O tom nepochybuj" odemkla jsem auto a nasedla do něj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama