seductress 1.kapitola

19. října 2014 v 20:38 | tessi |  seductress
Název: Seductess
Autor: Tessi
Úvodka: Tew*
Pár: Kol+ Katherine
Obsah: Tentokrát vám nenapíšu obsah. Ať je to zajímavĕjší :D. Povídka bude inspirována božským cizincem a 50 odstíny šedi a temnoty;). Proto bude spíš pro starší čtenáře.


1.kapitola
Pozorovala jsem z okna déšť. Nespočet kapek dopadalo na zem. Pár holubů zamávalo křídli a vznesly se do vzduchu. Nemohlo pršet včera nebo předevčírem. Zamračila jsem se. Postavila jsem se k zrcadlu . Dokonalej make-up jako vždy. Vzala jsem do ruky kabelku. Mohla jsem jít. Nejradši bych zůstala tady, v pohodlí domova.
Jenže aria potřebovala rozhovor s pane M. do zdejších novin. Pár penĕz nikdy neuškodí. Odemkla jsem auto a elgantnĕ do nĕj nasedla. Při mým štĕstí ten rozhovor nebude trvat dýl jak dvacet minut. Na křiživatce mi zapípala sms. Nezapomeň na tu schůzku kathrin Aria Grent. Otravná ženská. To mi nevĕří?! tiše zavrčím. Zapínám radio. Cesta ubíhá mnohem rychlejš. Netrvala ani čtyricet minut. Zabočím doprava. Zaparkuju. Zhluboka se nadechnu. Kath tohle zvládneš. Neni první ani poslední s kým budeš dĕlat rozhovor.Mává na mĕ vnitřní bohinĕ. Tý se to řekne. Dĕlat rozhovor s nĕjakým staříkem a multi-milonářem je sakra rozdíl. Studuju jeho životopis. O dva roky starší jak já. Zavírám sešit. Stojím před obrovskou budovou. Proč jsem vlastnĕ nervózní? Mávnu nad tím rukou a nejistĕ vstupuju do budovi. No katherine, tohle bude zajímavý .Hned ke mĕ přibĕhla dívčina se slovy co potřebujete.
" Dobrý den, jsem katarina petrovova a mám-"
" Jistĕ, už na vás čeká" skočila mi do řeči. Otočila se." Lily, doveď tady madam k mikaelsnovi" rozkázala další blondýnĕ. Z rohu vybĕhla malá blondýka. Celkem sexy blondýnka. Ne, neni víc sexy jak já. Kouzlu katarínĕ petrovové nikdo neodolal.
" Jistĕ , pojďte dovedu vás k výtahu" nervózně zamrkala. Ona je ze mĕ nervózní? Jedním slovem: Omg. Následovala jsem ji až k výtahu.
" Jeďte do dvacátého prvního patra. Tam na vás bude čekat Clara". Přikývla jsem. Ve výtahu hrála příjemná hudba. Najednou přišlo cinknutí. Výtah se zastavil. Jak povĕdĕla blondýnka číslo.2 čekala tam na mĕ blondýnka číslo . 3 Clara.
" Pan Mikaelson už vás očekává" povĕdĕla příjemným hlasem. " Chcete si odložit kabát" navrhla.
" Ano " sundala jsem ze sebe ten hnĕdej kabát. Podala jí to. Odbĕhla.
" Hledáte nĕkoho" zašeptal mužský hlas.
" Em...pana Mikaelsona" .
" Tak to jdete za mnou". Otočila jsem se. Stál tam hnĕdookej bůh. " Vy budete katarína".
" Prosím řikejte mi katherine" usmála jsem se. Mezitím přibĕhla clara.
" Dobrý den pane"
" Claro" pozdravil jí. " Dáte si nĕco k pití" obrátí zrak ke mĕ
" Jistĕ, voda postačí" přikývnu.
" Dobře, kancelář je tímto směrem" ukazuje rukou na chodbu před námi. Sebejistý krokem jdu po chodbĕ. Vzadu ještĕ nĕco řekne clare, ale neslyším co. Jdu nakonec chodby až k jeho kanceláři. Je hned za mnou. Vnitřní bohinĕ má chuť si hrát. Stojí na obrovských podpadcích a slintá nad tím muže. Svĕdomí drží spoutaný v kleci. Hmm můžu toho mikaelsona trochu poškádlit. Vešly jsem do místnosti. Ihned šel ke stolu. Udĕlala jsem pár kroků k židly. Tĕsnĕ před ní se zastavila. Natáhla jsem a pomalu začala ze sebe svlíkat svetřík Trochu se mi vyhrnulo i tílko. Předklonila jsem se tak aby mi šlo vidĕt do výstřihu a narovnala si lodičky.
" Ehm..mužem začít" posadila jsem se. V očích mĕl touhu. Hmm teprv jsem začala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama