Immortal War prológ

26. října 2014 v 21:20 | tessi |  Immortal War

název: Immortal War
autor: tessi
úvodka: perla
páry: Zarina + ??, Simone+ ??
obsah: Zarina, nejmocnĕjší žijící tvor na zemi. Vĕznĕná po tisíce let v podzemních tunelech . Nikdo neví jestli povĕsti o ní je pravda. Jestli vůbec existuje. Její nadĕje na osvobození každým dnem klesá. Až jednoho dne zarinu osvobodí. Mladá simone ať chce nebo nechce musí být s ní. Jak zarina zararaguje na 21 století? Bude jí pronásledovat minulost? Co bude se simone?

Přístupnost: Všichni

1. Evil comes Beauties

Kolem mĕ vládlo ticho. Pár kapek vody dopadlo na zem. Všude byla tma. Přesto jsem rozeznala co je předemnou. Mála lebka s kameny. Být uvĕznĕná po tistisíce let v podzemnínch tunelech je na nic. Čas tu plynul pomalu. Moje tĕlo už bylo jako socha. Nemohla jsem se hnout dobrých pĕtset let. Ani mrknout. Být hladový a přitom cítit vůni krve jen kousek od vás, vás dohání k šílenství. Nemoc se jen jednoduše zakousnout.K nepopsání. Tohle je můj trest za porušení rovnováhy přírody. Navždy sama, hladová a uvĕznĕná . I přes všechny muka jsem cítila že budu konečnĕ volná . Nevím jestli dneska, zítra nebo snad za rok. Soustředila jsem se. Postupnĕ jsem začala vidĕt pár lidí. Ženy. Nacházely se nade mnou. Dělaly rituál. Nejhlavnĕjší sebrala nůž. Neznámím jazykem ostře nĕco povĕdĕla další. Mĕla zvláštní oblečení. Onen dívka k ní přišla. Nastavila ruku. Žena jen se usmála. Ve chvíli jí podřízla hrdlo. Chytla jí do náruče a k jejímu krku přitiskla misku. Ta červená blahodárná tekutina do misky tekla několik vteřin. Potom jí dala pryč.
Chodbamy se nesly hlasy. Dva muži. Mluvily stejnou řečí jako ona. Nešlo vůbec odhadnout co řikají.Ze stropu začalo padat kamení. Po chvíli z malé díry vypadly dvĕ lana. Po lanĕ slezly dva muži. Asi okolo dvaceti let. Oba dva obdivnĕ hledĕly na mojí kamenou tvář. Hnĕdo vlasý mi oprášil prach z tváře. Otrhal rostliny kolem mého tĕla.
,, je úžasná" neustále nade mnou stál tem druhý s otevřenou pusou. Začala jsem se rychle učit jeho řeč pomocí myšlenek. Bĕhem půl minuty jsem zvládla ovládat jejich řeč. I ten druhý konečnĕ udĕlal pár kroků ke mĕ.
,, obřad je hotový" spustila se po lanĕ žena. V ruce držela tu misku. Ona zabila tu dívku. Nebyli všichni. ,, kdo první jí nakrmý" pohlédla na oba muže. Po chvíli ticha rozhodla sama ,, ty". Ukázala nožem na toho s hnĕdými vlasy.
,, nechápu proč jsem do týhle akce šel. Akorárt nás všechny zabije" sebral jí nůž. ,, rozpoutáme akorát válku " třískl nožem o zem. V jednom mĕl pravdu. Jen jedna osoba přežije. Ten druhý muž ho chytil. Ona sebrala nůž a rozřizla mu dlaň. Přitiskla mu jeho ruku na mojí pusu. Hned jsem se zakousla. Ta úžasná tekutina začala týc do mé pusy. Po dlouhých letech opĕt živá. Vysála jsem ho do poslední kapky. I druhýho. Potom jsem vypila smĕs bylinek a krve v misce. Nic horšího jsem nikdy nepila. K dokončení rituálu potřebuju toho kdo mĕ probudil.
,, vítej mezi živými " přivítala mĕ.
,, ty nejsi ta která mĕ oživila" zamračila jsem se ,, nepotřebuju tĕ" vycenila jsem tesáky.
,, provedla jsem celej rituál" pomalu couvala.
,, jenže nejsi ta, která se obĕtovala ario". Přečíst jí myšlenky je až moc jednoduché. Ubohá lidská bytost. ,, zbohem".
Místo kde jsem byla mučena tisíce let, bylo desítky metrů pode mnou. I mrtvá tĕla tří lidí. Jenže potřebuju nikoho jinýho. Udĕlala jsem pár kroků k dívce. Ležela na zemi. Krk mĕla zahojenej. S hlasitým nádechem se probudila. Jak uviděla mě, snažila se ode mě dostat co nejdál.
,, kdo si" koktala. Celá se třásla. Ně zimnou, ale strachem.
,, zarina" odpověděla jsem. ,, ty budeš simone"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama