Immortal War 3 kapitola

26. října 2014 v 21:29 | tessi |  Immortal War
název: Immortal War
autor: tessi
úvodka: perla
páry: Zarina + ??, Simone+ ??
obsah: Zarina, nejmocnĕjší žijící tvor na zemi. Vĕznĕná po tisíce let v podzemních tunelech . Nikdo neví jestli povĕsti o ní je pravda. Jestli vůbec existuje. Její nadĕje na osvobození každým dnem klesá. Až jednoho dne zarinu osvobodí. Mladá simone ať chce nebo nechce musí být s ní. Jak zarina zararaguje na 21 století? Bude jí pronásledovat minulost? Co bude se simone?

Přístupnost: Všichni


3. Vítej drahá!
" Já vím," kývla jsem. Posadila se ke stolu a ukázala na židli vedle ní. Sedla jsem si na ní. Odpila kávy. Srdce jí bylo rychleji jak normálnĕ.
" Podívej zarino, vážnĕ si cením toho, že si mĕ nechala žít.." zasekla se . " Jenže s tim obřadem jsem nemĕla mít nic společnýho. To ony tĕ chtĕly. Já tam byla jen jako okrasná kvĕtina," nadechla se. " Bůch ví kolik máš nepřátel. Nechci být do toho zapletena. I to že mi chodí po domĕ nĕjaká žena neni nejlepší." sledovala každej můj pohyb. Nebyla jsem naštvaná. Spíš pobavená.
" Na to je už pozdĕ," pokroutila jsem hlavou." Ráda bych tĕ nechala na pokoji. Jenže jak tĕ opustím nĕkdo tĕ zabije. Pomalou smrtí." Ruka se jí třásla.
" Proč ti na mĕ tolik záleží?" Položila další otázku.
" Na tom nezáleží, jen tĕ musím udržet na živu." Vstala jsem a odešla do pokoje. Ráda bych byla ta hodná a nevinná holka, kterou uvĕznily, jenže musela jsem jednoduše zmĕnit přístup k lidem i k vĕcem. Tohle neni ta doba v který jsem žila, tohle je jedna dvacáté století plný zbraní a moderních přístrojů. I muži nejsou tak zdvořilí. Kdybych nebyla co jsem, jak by asi skončil ten včerejší incident ? Vyndala jsem z tašky nové oblečení. Odhalovalo to víc než zakrívalo. Vzala jsem si na sebe čistý spodní prádlo a oblíkla si ty zelené šaty. Byly bez ramínek a do půlky stehen. Nebyla jsem si tím moc jistá. Pamatuju si , jak mĕ otec jednou zbil kvůli šatům, který byli do půli lítek. Kdyby vidĕl tyhke, nedožila bych se rána. Nejistĕ jsem si obula boty na vysokém podpadku. Trvalo docela krátkou chvíli než jsem se v nich naučila chodit. Jak v tom může chodit celý den?
Sepla jsem si vlasy do culíku a otočila se na odchod. Na jedné ze skřínĕk ležela obálka.Optrnĕ jsem jí otevřela a vzala papír.
" A bientôt ma chère sœur." Přečetla jsem nahlas. Použila jsem svojí super rychlost a vbĕhla do kuchynĕ za simone.
" Co to znamená," podala jsem jí papír.
" To je francouzky. Znamená to: Uvidíme se brzy má drahá sestro." Přeložila text. " Kde si to vzala?"
" Veronica" vzala jsem papír spátky do svých rukou.
" Kdo je Veronica?" Nadzvedla obočí.

" Moje sestra. To ona mĕ uvěznila."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Molly Abedi Molly Abedi | Web | 29. října 2014 v 20:01 | Reagovat

Nádhera :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama